Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin mieri do ďalšej americkej banky: Musíme držať krok s novými trendmi!

Článok

New York City
Zdroj: Pexels.com

Flushing Financial Corporation, materská spoločnosť Flushing Bank sídliacej v New Yorku, sa dohodla na spolupráci so spoločnosťou New York Digital Investments Group (NYDIG), skrz ktorú sprístupni služby spojené s bitcoinom svojim zákazníkom.

Flushing Bank založená v roku 1929 si podľa jej CEO a prezidenta Johna R. Burana dobre uvedomuje rastúci záujem o digitálne aktíva. ,,V rámci našej prebiehajúcej digitálnej transformácie si uvedomujeme, že je dôležité držať krok s novými trendmi,” povedal Buran k plánom banky, ktorá vo štvrtom kvartáli 2021 držala aktíva v hodnote viac ako 8 miliárd dolárov a dosiahla čistý príjem okolo 200 miliónov USD.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Partnerstvo s NYDIG umožni Flushing Bank pravdepodobne už koncom tohto kvartálu sprostredkovať bankovým klientom bezpečný nákup, predaj, alebo držbu Bitcoinu. O spravovanie týchto aktív sa postará NYDIG, ktorý v tomto zmysle spolupracuje aj s gigantmi ako sú Morgan Stanley či Wells Fargo.

NYDIG má aktuálne v rámci bankového sektora uzavretých už viac ako 35 partnerstiev. Okrem spolupráce s Morgan Stanley či Wells Fargo má naviazanú spoluprácu aj s Central Credit Union, Five Star Bank, Idaho Central Credit Union či U.S.Bank.

Spoločnosť, ktorá je dcérou správcovského giganta Stone Ridge, pre ktorý spravuje aj nemalú porciu bitcoinov, najnovšie získala v januári v rámci ďalšieho kola financovania prostriedky v hodnote 1 miliardy dolárov, aby dokázala naďalej úspešne rozširovať pôsobisko svojich služieb. Hodnota NYDIG sa odhaduje v súčasnosti už na 7 miliárd dolárov.

Ďalšie zaujímavé články

„Skrachovaní bitcoineri” sa “zamestnávajú” v McDonald’s. Slávny reťazec im odpovedal

SEPA platby sa vracajú na burzu Binance. Využite pri registrácii náš výhodný link

Fidelity Digital Assets: Súčasný cyklus Bitcoinu sa zďaleka neskončil

Čo bude vplývať na Bitcoin v roku 2022? (Veľký súhrn)

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.