Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Binance má nového CTO. Pracoval pre Microsoft a ďalších FinTech gigantov

Článok

Binance
Zdroj: Pixabay.com

Novou tvárou najväčšej kryptomenovej burzy Binance sa stal Rohit Wad, bývalý vysokopostavený zamestnanec Microsoftu a iných gigantov zo Silicon Valley.

Rohit Wad, ktorý pôsobil 30 rokov v Microsofte a tiež nejakú dobu u iných fintech gigantov, sa stáva novým technologickým riaditeľom Binance. Deje sa tak v dobe, kedy sa táto platforma všemožne snaží zbaviť nálepky kryptomenovej burzy, ktorá má zle alebo nevyhovujúce vzťahy s regulátormi a zároveň chce, aby sa kryptomeny dostali aj pomocou nej do skutočnej mainstreamovej ekonomiky. Prijatie Wada do pozície CTO sa zdá byť v dosiahnutí tohto cieľa kľúčové.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Wad bude zodpovedný za vývoj škálovateľných, vyhovujúcich a rýchlych Web3 služieb a riešení. Povedie náš tím k vytváraniu produktov, ktoré prinesú masové prijatie kryptomien a znížia bariéru vstupu do technológii Web3,“ uviedla Binance k tejto novinke.

Rohit Wad započal kariéru v 90. rokoch v Microsofte, kde zohral dôležitú úlohu pri budovaní softvérových produktov ako sú Excel a Bing. Neskôr pôsobil v Google a Facebooku, aby sa v roku 2016 vrátil do Microsoftu, kde prevzal úlohu podnikového viceprezidenta pre produkty a inžinierstvo.

Šéf Binance Changpeng Zhao nedávno oznámil, že jeho spoločnosť má v záujme začať diverzifikovať svoje investičné portfólio aj mimo kryptosektor. Dôkazom toho bola kúpa podielu v magazíne Forbes za 200 miliónov eur. Príchod Wada do pozície CTO by mohol znamenať, že Binance začne poškulovať aj po iných investičných príležitostiach.

Ďalšie zaujímavé články

Terra kúpila bitcoiny za ďalších $139 miliónov. Vlastní už takmer 31k BTC a nekončí!

Veľký krok späť pre kryptomeny v EÚ! Poslanci hlasovali v prospech TFR pasáži novej legislatívy

Rusko ponúka možnosť zaplatiť za ropu a plyn aj Bitcoinom

Zabudnime na 4-ročné bitcoinové cykly, naznačuje analytik Willy Woo

Zdroj: decrypt.co

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.