Sme aj na sociálnych sieťach

Cardano

Ako sa bude dariť kryptomenám v roku 2022? Arcane Research zverejnila predikciu

Článok

2022
Zdroj: Pexels.com

Blockchainová analytická firma Arcane Research zverejnila predikciu pre kryptotrh v roku 2022. Okrem iného očakáva, že z TOP10 kryptomien vypadnú kryptomeny Cardano a XRP. Bitcoinu naďalej verí a myslí si, že opäť zažije výborný rok.

Predikcie Arcane Research pre rok 2022 sú nasledovné:

  • Bitcoin rovnako ako v roku 2021 aj v roku 2022 prekoná výkonnosť S&P500 indexu päťsto najhodnotnejších verejne obchodovaných firiem na americkom trhu. Ten pritom v roku 2021 mnohokrát vytvoril nové historické maximá
  • Kryptomeny XRP a Cardano vypadnú zo zoznamu 10 najväčších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Nahradiť by ich vraj mohli kryptomeny, ktoré budú čerpať z ošiaľu okolo NFT.
  • Dariť sa bude “layer-ones” (blockchainom škálujúcim na prvých vrstvách), ktoré aj v roku 2022 predbehnú výkonnosť Ethereum – príkladom sú tohtoročné výsledky Terra, Solana, Fantom, Harmony či Avalanche
  • Tradične spoločnosti zo sektora herného priemyslu sa začnú viac zaujímať o NFT a integrovať ich do svojich hier
  • Pribudnú ďalšie veľké krkyptomenové spoločnosti, ktoré vstúpenia na burzu a napodobnia tým Coinbase či bitcoinových ťažobných gigantov
  • Bitcoinové ETF budú mať ku koncu roka 2022 pod kontrolou viac než 1 milión Bitcoinov
  • Hashrate Bitcoinu bude férovejšie prerozdelený z geografického hľadiska, pretože ťažbu BTC zintenzívnia krajiny z Latinskej Ameriky

Ďalšie zaujímavé články

Na burzách je najmenej bitcoinov od novembra 2018 – investori preferujú držanie BTC vo vlastnej moci

Metaverse je podľa Elona Muska len Buzzword, budúcnosť vidí v Neuralinku 

Kryptomeny zažijú v roku 2022 ďalšiu vlnu ošiaľu, tvrdí spoluzakladateľka BlockFi

Hashrate je na novom ATH. Bitcoin je zároveň zelenší a decentralizovanejší 

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.