Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Známa krypto veľryba odhalila svoju taktiku – Primárne akumuluje jednu kryptomenu

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Krypto veľryba známa na Twitteri ako Flood s viac ako 150 000 sledovateľmi pravidelne informuje o jeho krokoch. Aktuálne informoval, že reorganizuje svoje portfólio digitálnych aktív. 

Nákup burzového tokenu

Flood spomenul, že nakúpil aj malé množstvá natívneho tokenu platformy na obchodovanie s krypto derivátmi FTX (FTT). Tento obchodník s kryptomenami tvrdí, že FTT, ktoré sa za posledných pár týždňov pohybovalo medzi 29 až 37 dolármi, úzko koreluje s BTC z hľadiska ceny a vďaka tomuto tokenu má Flood takisto prospech aj zo znížených poplatkov za obchodovanie, ktoré sú spojené s držaním tohto tokenu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pozrite si aj: Krypto pôžičky – Čo sú, ako fungujú, riziká, benefity a najlepšie platformy pre tieto služby

Priznal, že nakúpil FTT v hodnote takmer 100 000 USD.

Akumulácia ETH

Flood takisto prezradil, že zisky získané obchodovaním s BTC prelieva do kráľa smart kontraktov a čísla 2 na trhu s kryptomenami – Ethereum. Podľa jeho slov by mohlo ETH nabrať na sile a začať výraznejšie konkurovať BTC. Dokonca by ho mohlo predbehnúť. Tieto odvážne tvrdenia počúvame od viacerých známych analytikov a obchodníkov čoraz častejšie. Zatiaľ si však Bitcoin neohrozene drží pozíciu jednotky a v najbližšie dobe to tak určite ostane.

Viacero predpovedí mu už vyšlo

Viaceré predpovede tomuto obchodníkovi už vyšli. Na začiatku tohto roka zverejnil tweet, ktorý môžete vidieť nižšie.

Predpovedal, že po väčšinu tohto roka sa bude obchodovať BTC nad 50 000 dolárov. V čase tohto tweetu bola hodnota BTC 32 000 dolárov. Nad 50 000 sa cena dostala, no zatiaľ sme dlhší čas pod touto hranicou.

Pozrite si aj: Množstvo Tetheru (USDT) dosahuje nové maximá a koleduje si o veľký problém

Hodnotu kryptomeny SNX predpokladal nad 24 dolárov počas tohto roka, čo aj vyšlo. ATH zaznamenal SNX na úrovni takmer 26 dolárov, pričom v čase tejto predpovede bola jeho hodnota 9 dolárov.

Poslednou predpoveďou bol rast hodnoty DeFi sektora nad 100 miliárd do konca roka. Už v máji toto roka však bola hodnota 118 miliárd. V čase zverejnenia tweetu to bolo len 22 miliárd.

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroje: Dailyhodl, Twitter,

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.