Sme aj na sociálnych sieťach

Cardano

Záujem o Cardano významne rastie – pribudlo cez 50 000 nových staking adries

Článok

Cardano
Canva.com

Kryptomena Cardano zažila počas tohto roka priam rozprávkový rast, pričom aj po prepadoch počas leta si stále drží pomerne vysokú hodnotu. Nepochybne jej v tom pomáhajú mnohé rozbehnuté projekty, na ktorých Cardano pracuje.

Záujem rastie

Na sieti Cardano pribudlo viac ako 50 000 nových staking adries, čo zvyšuje celkový počet staking adries o približne 8% za mesiac. Celkový počet dosiahol začiatkom júna hodnotu 608 391. Teraz však platforma potvrdila už 658 965 stávkových adries. 

Pozrite si aj: Elon Musk a Jack Dorsey sa budú rozprávať o Bitcoine – Čo nám to môže priniesť?

Cardano zažilo počas tohto roka raketový rast, ktorý bol poháňaný mnohými fundamentálnymi podkladmi. Dokonca aj počas prudkých prepadov sa kryptomene ADA darí pomerne dobre držať si hodnotu, čo je pre hodlerov a celkovo tento projekt skvelá správa. Mnohé iné kryptomeny totiž také šťastie nemajú a aktuálne sú voči svojim ATH v mínuse aj 80-90%. Naproti tomu, aktuálna cena ADA voči USD je od ATH v mínuse „len“ 45%, čo približne zodpovedá prepadu samotného BTC.

El Salvador

Podľa Charlesa Hoskinsona, spoločnosť Cardano komunikovala s úradmi a politickými stranami v Salvádore, stretnutie s Nayibom Bukeleom by malo byť čoskoro. Charles ďalej napísal:

„Určite prejavili záujem o digitalizáciu krajiny a posunitie hranice ďalej, než je „iba“ legalizácia Bitcoinu.“  Viac sa dozvieme v nasledujúcich 2-4 týždňoch. “

Ak tieto rozhovory a rokovania povedú k niečomu konkrétnejšiemu a merateľnejšiemu, bude to pre Cardano a jeho ekosystém obrovská výzva.

Pozrite si aj: 5 tipov od Binance, ako zlepšiť úspešnosť na Binance Futures

Cardano nasleduje Bitcoin

Ako už sme spomenuli vyššie, ADA pomerne dobre kopíruje vývoj BTC. Vzhľadom na to, že dominancia Bitcoinu v posledných týždňoch rastie a tým pádom altcoiny krvácajú, je to dobré znamenie. Len pre názornú ukážku si môžeme pozrieť top 5 kryptomien a ich aktuálna strata voči ATH:

Bitcoin -48%

Ethereum -57%

Binance Coin -58%

Cardano -43%

Dogecoin -64%

Cardano zvláda prepady ešte lepšie ako samotný Bitcoin, čo je práve s rastúcou dominanciou BTC nevídané.

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroje: Finbold, Coinmarketcap

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne