Sme aj na sociálnych sieťach

Inštitúcie

Elon Musk a Jack Dorsey sa budú rozprávať o Bitcoine – Čo nám to môže priniesť?

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Podľa nedávnych tweetov sa zdá, že CEO Tesly Elon Musk sa na nadchádzajúcej bitcoinovej udalosti stretne na pódiu s CEO Twitteru Jackom Dorseyom. Bez pochyby sa jedná o vplyvné osobnosti medzi kryptomenami a preto bude zaujímavé tento ich spoločný rozhovor sledovať. Všetko však treba brať s rezervou, pretože všetci dobre vieme, ako dopadol posledný Muskov rozhovor v televízii o DOGE.

Výzva prijatá

Jack Dorsey dnes ráno vyzval Muska na spoločnú debatu na blížiacej sa udalosti. Táto nadchádzajúca udalosť sa volá The B Word. Zameriava sa na to, ako môžu inštitúcie prijať Bitcoin. Práve Bitcoin je kryptomenou, ktorú nakúpila Tesla za 1,5 miliardy dolárov. Oznámenie tohto nákupu odštartovalo rast BTC z približne 30 000 dolárov až na jeho nové historické maximum. Elon Musk má na kryptomeny obrovský vplyv a práve na takejto udalosti môže každé jeho vyjadrenie zavážiť dvojnásobne.

Pozrite si aj: 5 tipov od Binance, ako zlepšiť úspešnosť na Binance Futures

https://twitter.com/elonmusk/status/1408348996532383744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1408348996532383744%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fcryptopotato.com%2Felon-musk-agrees-to-have-the-bitcoin-talk-with-jack-dorsey%2F

Bude zaujímavé sledovať diskusiu medzi týmito dvomi, pretože Dorsey sa veľkým podporovateľom a zástancom BTC, zatiaľ čo Musk zaujal oveľa kritickejší pohľad hlavne z hľadiska environmentálnych dôsledkov tejto technológie.

Pozrite si aj: Krypto pôžičky – Čo sú, ako fungujú, riziká, benefity a najlepšie platformy pre tieto služby

Na podujatí sa zúčastnia rečníci vrátane zakladateľky ARK Invest Cathie Woodovej, generálneho riaditeľa Blockstream Adama Backa a bývalého úradujúceho a zástupcu riaditeľa Ústrednej spravodajskej agentúry USA (CIA) Michaela Morella.

Zmiešané pocity

Komunita na túto výzvu a jej prijatie reaguje rôzne. Prevládajú však negatívne reakcie. Viacerí sa totiž obávajú z ďalšej možnej manipulácie. Bude preto určite zaujímavé, čo táto debata prinesie a či sa vôbec uskutoční a Elon necúvne. Ako vnímate túto udalosť vy?

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cryptopotato, Twitter, Theblockcrypto

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne