Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Weiss Ratings: Ďalší bullrun kryptomien nebude až taký veľký

Článok

Weiss Ratings
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Ratingová agentúra Weiss Ratings, ktorá v úvode roka 2018 začala ako prvá zverejňovať pravidelné ratingy kryptomien, nezdieľa názor viacerých analytikov, ktorí očakávajú, že ďalší krypto bullrun bude ešte väčší, než ten predchádzajúci.

Weiss Ratings vidí v kryptomenách stále veľký potenciál a zároveň očakáva, že do nich vstúpi viacero veľkých investorov. Názor na povahu bullrunu však má striedmejší.

,,Niektorí hovoria, že nasledujúci krypto bullrun bude ešte omnoho väčší. Je to však veľmi nepravdepodobné – každý ďalší bullmarket má tendenciu byť menší, než ten predchádzajúci. Existuje len obmedzené množstvo peňazí na svete, ktoré môže krypto absorbovať.”

Medzi tých, ktorí sa v poslednom období nechali počuť, že ďalší bullrun bude ešte výraznejší, než ten, ktorý sme videli v roku 2017, patrí spoluzakladateľ spoločnosti Delphi Digital Tom Shaungnessy. Tom sa domnieva, že bullrun v roku 2017 bol spôsobený počiatočným “hajpom” okolo technológie kryptomien, čo je dôvod prečo nevydržal. Blížiaci sa bullrun však premietne skutočné ocenenie kryptomien, pretože tradičné finančné systémy začínajú u investorov zlyhávať.

Tom nie je jediný, kto vidí veľký potenciál na trhu s kryptomenami. Tom Lee z Funstrrat Advidors si myslí, že Bitcoin je aktuálne výrazne podhodnotený a obchoduje sa len na 40% jeho ideálnej ceny.

Generálny riaditeľ Xapo Wences Casares, ktorý pôsobí aj vo vedení PayPal, zas tento týždeň vyhlásil, že Bitcoin môže do 7 až 10 rokov dosiahnuť hodnotu 1 milión dolárov.

Autor populárnej knihy “an Altcon Traders’s Handbook” Nick Patel zas naznačil, že sa blíži nový bullrun altcoinov, ktoré sú aktuálne vo fáze akumulácie. S tým súhlasí aj štúdia spoločnosti Adamant Capital, ktorá si myslí, že medvedí trh sa blíži ku koncu. Nuž a s rovnakým tvrdením prišla pred pár dňami aj analytická sekcia burzy Binance s názvom Binance Research.

S názorom Weiss Ratings, že nás čaká najbližšie menší bullrun, než ten v roku 2017, súhlasí naopak analytik spoločnosti USB Kevin Dennean, ktorý povedal, že Bitcoin čaká dlhá a neľahká cesta k tomu, aby v budúcnosti opäť prekonal hodnotu 20 tisíc dolárov.

Prečítajte si tiež:

[SÚHRN TÝŽĎNA]: 10+ najzaujímavejších správ zo sveta kryptomien

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.   

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne