Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: Slovenský YouTuber PPPíter navštívil El Salvador. Vyskúšal si v ňom platby Bitcoinom

Článok

PPPeter El Salvador
Zdroj: YouTube PPPíter

Populárny slovenský YouTuber PPPíter, ktorý má dva úspešné kanály so stovkami tisíc fanúšikov (jeden pre slovenskú a českú scénu, druhý pre zahraničie) sa rozhodol navštíviť stredoamerický El Salvador, aby si priamo na mieste činu vyskúšal platby Bitcoinom.

Odkedy je Bitcoin v El Salvador zákonným platidlom, každý podnikateľ v tejto krajine by mal umožniť svojmu zákazníkovi zaplatiť aj Bitcoinom. Je ale tomu tak aj naozaj? Zistiť sa to pokúsil PPPíter známy svojimi cestovateľskými vlogmi z Afriky, vtipnými paródiami či cestovateľskou sériou videí, v rámci ktorých hodnotí s priateľom Martinom (Vlad) najlepšie a najhoršie hodnotené podniky vo východnej Európe (reštaurácie, bary, ale aj bordely).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Vydali sme sa do stredoamerického El Salvadoru – krajiny, kde sa dá všetko kúpiť za Bitcoin! Ako jediná na svete totiž prijala túto kryptomenu za legálne platidlo a my sme jednoducho museli vidieť, čo tam tento nečakaný krok spôsobil,“ popísal svoj najnovší počin vlastným menom Peter Populhár, ktorý sa okrem vlogov úspešne venuje aj písaniu kníh (Kde všade som (ne)zomrel, Ako (ne)prežiť mladosť).

Ak vás teda zaujíma ako to s Bitcoinom v El Salvador naozaj funguje, pustite si nasledujúce video:

Ďalšie zaujímavé články

Bitcoin čaká dôležitý týždeň – trhy očakávajú zvýšenú volatilitu

Sólo ťažiar Ethereum trafil jackpot – vyťažil Ethery za 540 000 dolárov!

Fidelity Digital Assets: Súčasný cyklus Bitcoinu sa zďaleka neskončil

Čo bude vplývať na Bitcoin v roku 2022? (Veľký súhrn)

Zdroj: YouTube PPíter

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.