Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (12.4.): Aký bude ďalší bullrun? Bakkt, VKCoin či názor Kellyho

Článok

Bitcoin banky
Bitcoin banky

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Názor investorov: Pokorenie $6200 môže spustiť bullrun

Výrazne posilnenie ceny Bitcoinu v predchádzajúcom týždni vedie k zmene sentiment na trhu. Vinny Lingham, generálný partner v Multicon Capital a zároveň generálny riaditeľ spoločnosti Civic, si myslí, že ak sa Bitcoin dokáže dostať nad 6200 dolárov, môže to byť potenciálny signál pre začiatok nového bullrunu. Aký však bude a ako by mal prebiehať, aby bol udržateľný jeho rast? Prečítajte si tento náš článok

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Názor investorov: Pokorenie $6200 môže spustiť bullrun. Ak príde, nech je postupný

Kelly: Ďalší cyklus Bitcoinu vytvorí nové ATH

Brian Kelly patrí medzi najznámejších bitcoinových býkov. Napriek tomu, že Bitcoin oslabil za posledný deň o približne 4 percentá, je presvedčený, že sa chystá na nový bullrun. Prekonať by mohol ten posledný. Prečítajte si viac o jeho názore v tomto našom článku.

Brian Kelly je presvedčený, že ďalší cyklus Bitcoinu vytvorí nové maximá

Bakkt má nového produktového riaditeľa

Platforma Bakkt, za ktorou stojí konglomerát Intercontinental Exchange (ICE) a na ktorej sa má spustiť prvé Bitcoin Futures kontrakty obchodované s reálnymi BTC, získala do svojho tímu ďalšiu cennú posilu. Je ňou bývalý zamestnanec PayPal a Google. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Bakkt má nového produktového riaditeľa, robil pre Google a PayPal

Startup bude pomáhať ICC s blockchain technológiou

Singapursky blockchain startup Perlin pomáha najväčšej svetovej obchodnej organizácii, Medzinárodnej obchodnej komore (ICC), zaviesť nové technológie vrátane technológie blockchain. Pomoc by sa mala týkať najmä uľahčenia transformácie podnikov v každom možnom priemyselnom sektore a prispieť k sledovaniu tovarov od fázy výroby až po dodanie. Perlin je už zapojený do piatich pilotných projektov pre rôzne veľké podniky v Ázii a Tichomorí. Pod krídlami ICC je 45 miliónov spoločnosti vrátane gigantov ako sú Amazon, CocaCola, FedEx, McDonalds či PayPal. (cointelegraph)

Povolí SEC prvé regulovanú ponuku tokenizovaných cenných papierov?

Decentralizovaná počítačová sieť Blockstack podala na Americkú komisiu pre cenné papiere a burzu (SEC) žiadosť o schválenie predaja tokenov v hodnote 50 miliónov dolárov. Ak by bola táto žiadosť schválená, išlo by o prvú schválenú počiatočnú ponuku tokenov, ktoré sú vnímané ako cenné papiere. Predpredaj by sa uskutočnil prostredníctvom dcérskej spoločnosti Blockstack Token LLC a zahŕňal by predaj 295 miliónov tokenov. Schválenie takejto ponuky by zároveň vytvorilo nový precedens pre budúce žiadosti. (cointelegraph)

Kryptomene ruského Facebooku sa darí

Ruský “facebook” VKontakte spustil 1. apríla svoju kryptomenu VKCoin, ktorá sa zatiaľ teší zjavnému úspechu. Na jej ťažbe sa totiž podieľali vyše 4 milióny ťažiarov, až kým VKontakte 10. apríla možnosť ťažby nezastavila. Kapitalizácia dosiahla 2,8 trilióna mincí, pričom množstvo ľudí, ktorí sa k nej dostali presiahlo 10 miliónov. Táto kryptomena, ktore je určená pre platby v rámci najväčšej ruskej sociálnej siete, sa dá použiť zatiaľ len v rámci tejto platformy, pričom jej ďalšia využiteľnosť je zatiaľ len predmetom špekulácii. (forexcrunch)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.