Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bakkt má nového produktového riaditeľa, robil pre Google a PayPal

Článok

Bakkt
Bakkt

Platforma Bakkt, za ktorou stojí konglomerát Intercontinental Exchange (ICE) a na ktorej sa má spustiť prvé Bitcoin Futures kontrakty obchodované s reálnymi BTC, získala do svojho tímu ďalšiu cennú posilu. Je ňou bývalý zamestnanec PayPal a Google Mike Blandina, ktorý nastúpi v Bakkt do pozície produktového riaditeľa (CPO).

Blandina má vyše 25-ročné skúsenosti v oblasti digitálnych platieb, inžinierstva, stratégie a podnikových operácii. Ako nový CPO Bakkt bude stáť na čele úsilia dosiahnuť vyššiu dôveryhodnosť ekosystému digitálnych mien a prispieť k tomu, aby Bakkt priniesol zákazníkom reálne užitočné aplikácie pre Bitcoin a ďalšie kryptomeny.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Mike Blandina na seba upozornil počas pôsobenia v PayPale, kde pracoval vo funkcií vedúceho oddelenia platieb a kreditného inžinierstva. V Google zas pracoval ako riaditeľ pre aplikáciu Google Wallet.

Ide o ďalšiu veľkú posilu pre manažment projektu, na ktorý sa v kryptokomunite sústredí veľká pozornosť. Len nedávno sme vás informovali, že novým predsedom správnej rady sa stane Tom Noonan, ktorý bol expertom IBM pre kybernetickú bezpečnosť. Do správnej rady sa pridal aj Jeff Sprecher, ktorý je generálnym riaditeľom ICE a newyorskej burzy cenných papierov (NYSE).

Bakkt medzitým stále čaká na schválenie svojho produktu Americkou komisiou pre komoditné futures (CFTC). Generálna riaditeľka Bakkt Kelly Loefflerová tvrdí, že s CFTC usilovné rokujú, aby dokázali vyriešiť všetky požiadavky zo strany regulátora. CFTC údajne najviac trápila otázka toho, akým spôsobom bude mať Bakkt zabezpečené Bitcoiny, na ktoré chce viazať Bitcoin Futures.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.