Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Brian Kelly je presvedčený, že ďalší cyklus Bitcoinu vytvorí nové maximá

Článok

Kelly Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Brian Kelly patrí medzi najznámejších bitcoinových býkov. Napriek tomu, že Bitcoin oslabil za posledný deň o približne 4 percentá, je presvedčený, že sa chystá na nový bullrun.

Upozorňujeme, že tento článok sprostredkováva názory Birana Kellyho a nemôže byť vnímaný ako investičná rada. Obsah článku sa nemusí zhodovať s názorom našej redakcie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hodnota Bitcoinu rastie už niekoľko týždňov a od svojho posledného low posilnil už o vyše 30%. To prebúdza viacero známych býkov, medzi ktorých patrí Aj Brian Kelly, zakladateľ a CEO spoločnosti BKCM LLC.

Kelly sa dokonca vrátil so svojou najodvážnejšou predikciou o tom, že Bitcoin prekoná svoju rekordnú hodnotu – teda 20 tisíc dolárov. Avšak budeme si na to musieť počkať. ,,Bez diskusie (dosiahne nové all-tim-high) už v najbližšom cykle. Hovoríme pravdepodobne o dvojročnom cykle,” vyhlásil.

Existuje viacero dôvodov, prečo je presvedčený, že táto predikcia bude pravdivá. Hlavným argumentom Kellyho je blížiaci sa halving, teda znižovanie odmeny pre ťažiarov Bitcoinu na polovicu, ktorý sa uskutoční v roku 2020.

,,Cyklus Bitcoinu začína väčšinou rok predtým (pred halvingom) a končí rok po ňom. Takže behom tejto dvojročnej periódy pravdepodobne uvidíme veľký nárast – najmä ak sa inštitúcie dostanú do trhu – a myslím si, že prekonáme doterajšie maximá,” uviedol presvedčene.

Kelly patrí medzi tých, ktorí veria, že Bitcoin sa už odrazil od svojho dna, ktoré našiel okolo úrovne 3200 dolárov koncom minulého roka. Podľa tradičného hosťa v štúdiu CNBC tento pád Bitcoin fundamentálne nepoškodil a v súčasnosti je na tom veľmi dobre:

  • Počet aktívnych peňaženiek od januára stúpol o 26%
  • Transakcie sa vrátili na úroveň z roku 2017
  • Výrazne rastie záujem o CME Bitcoin Futures

Súhlasíte s názorom Kellyho, alebo očakávate otestovanie dna z novembra 2018?

Zdroj: ccn

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.