Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (1.4.): Cena Bitcoinu, záujem o ICO či novinky Bakkt

Článok

Bitcoin trading
Bitcoin trading

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Bitcoin v roku 2023 za 150 tisíc dolárov?

Ani pád Bitcoinu o vyše 80 percent a jeho neschopnosť dostať sa stabilne nad úroveň 4000 dolárov neznamená, že by ubudlo pozitívnych predpovedí pre jeho budúcu cenu. V dnešnom článku sa spomína hodnota 150 tisíc dolárov za jeden BTC už v roku 2023. Viac sa dočítate tu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin v roku 2023 za 150 tisíc dolárov?

Záujem o ICO výrazne klesá, na rade je STO

Približne 118 miliónov dolárov – to je hodnota financií, ktorú sa podarilo novým kryptoprojektom získať v prvom štvrťroku 2019 skrz ICO, teda počiatočnú ponuku mincí. Je to však omnoho omnoho menej než minulý rok v rovnakom období. Podrobnosti o ICO a o tom, že by ho mohlo plne nahradiť STO (a čo to je) sa dočítate v tomto našom článku.

Záujem o investovanie do kryptomien cez ICO výrazne klesá, na rade je STO

Bakkt, posily a rokovania s CFTC

Generálna riaditeľka Bakkt Kelly Loefflerová oznámila, že novým členom očakávanej kryptoplatformy, za ktorou stojí burzový konglomerát ICE (Intercontinental Exchange) sa stáva Tom Noonan. Do firmy vstupujú aj ďalšie “hviezdne posily”. Novinky zo zákulisia firmy, ktorá by mohla prispieť k oživeniu trhu vďaka Bitcoin futures s reálnymi BTC, sa dočítate v tomto našom článku.

Bakkt priviedol do správnej rady “hviezdne posily”. Rokovania s CFTC pokračujú

Ruský “Facebook” tiež plánuje vlastnú kryptomenu

Najobľúbenejšia sociálna sieť v Rusku, VKontakte (VK), vážne uvažuje nad spustením vlastnej kryptomeny, informoval ruský plátok RNS. Podrobnosti o jej zámeroch sme zhrnuli v tomto našom článku.

Ruský “Facebook” tiež plánuje vlastnú kryptomenu

Coinheck spúšťa svoj OTC trh pre Bitcoin

Japonská burza Coincheck spustila svoj overt-the-counter trading desk, čiže OTC market, ktorý umožňuje obchodovať s kryptomenami mimo burzu a je určený pre veľkých inštitucionálnych investorov. Pokiaľ ide o objemy, na OTC markete Coincheck by malo byť možné obchodovať od 50 BTC (cca 200 tisíc dolárov) a to prostredníctvom webového rozhrania, ktoré prevádzkuje Coincheck. Otváracie hodiny platformy budú obmedzené počas pracovných dní medzi 10.00 až 15.00 japonského času. Burza zároveň naznačila, že časom plánuje takýmto spôsobom podporovať obchodovanie aj s inými kryptomenami. (cointelegraph)

Akvizícia OmiseGo nie je pravdivá

Zakladateľ spoločnosti Omise, ktorá stojí za kryptomenou OmiseGo (OMG), Hasegawa Jun, poprel nedávne správy o tom, že Omise získala za 150 miliónov dolárov najväčšia súkromná thajská spoločnosť Chareon Pokphand Group. Túto špekuláciu publikoval portal The Block Crypto, ktorý bol následne Junom požiadaný, aby ju čím skôr odstránil zo svojej stránky a zároveň publikoval článok s ospravedlnením. Ak tak neučiní, plánuje voči portálu súdne konanie. OmiseGo je v súčasnosti v prvej tridsiatke najhodnotnejším kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Jej cena po zverejnení tejto nepravdivej špekulácie stúpla o viac než 3%. (cointelegraph)

Rýchle správy

JAPONSKO: Kryptozmenáreň DeCurret s najväčšou železničnou spoločnosťou v Japonsku JR East na spolupráci, prostredníctvom ktorej by bolo možné platiť za cestovné cez kryptomenovú platobnú kartu. Na nej by bolo predplatné vo forme elektronických peňazí. DeCurret patrí medzi pár kryptospoločnosti, ktoré získali v Japonsku licenciu of FSA.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.