Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Ripple predstavuje svoju platobnú kartu MasterCard – Tešiť sa môžete na cashback v XRP!

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Po dlhých mesiacoch súdnych sporov so SEC, ktorých Ripple čím ďalej tým viac získava navrch, prichádza ďalšia pozitívna správa, ktorá môže definitívne preklopiť misky váh v prospech Ripple a ukončiť tak negatívne obdobie posledných mesiacov.

Debetná karta XRP MasterCard

Spoločnosť Uphold, globálna platforma pre digitálne peniaze, oznámila spojenie s platformou digitálnej identity GlobaliD na zavedenie kariet XRP, ktoré budú mať formu debetných kariet od spoločnosti Mastercard. Lákadlom bude cashback do výšky až 5%, vyplácaný v XRP.

Pozrite si aj: Google mení politiku, povolí reklamy kryptomien – Začína opäť obdobie pozitívnych správ?

XRP debetná karta sa pokúsi skĺbiť silu a flexibilitu platformy Uphold s dohľadom, ktorý GlobaliD poskytuje. Pomocou tejto debetnej karty by používatelia mohli platiť vo fiat alebo digitálnych menách, ale cashback by bol vždy v XRP. To znamená, že používatelia môžu naďalej platiť za tovary a služby ako obvykle, zatiaľ čo vďaka cashbacku sa bude XRP hromadiť v ich digitálnych peňaženkách. So získanými XRP môžu následne používatelia naložiť tak, ako uznajú za vhodné.

JP Thieriot, generálny riaditeľ spoločnosti Uphold povedal: „Ripple komunita je jednou z najaktívnejších v krypto sektore a patrí medzi najväčších používateľov spoločnosti Uphold. Je skvelé, že im takto môžeme vrátiť ich podporu v podobe tejto fantastickej inovácie. “

Lákavý cashback

Debetná karta XRP od Mastercard umožní používateľom používať viac kryptomien, ako aj fiat mien a získať tak až päť percent cashback v XRP. Počet kryptomien a fiat mien, ktoré je možné využiť, je viac ako 50. Na získanie 5% cashbacku musí prvých 100 používateľov počas prvých troch mesiacov používania karty minúť 10 000 dolárov. Potom sa hodnota cashbacku usadí na 2% z objemu transakcie. To v praxi znamená, že ak by ste touto platobnou kartou platili mesačne spolu 500€, získali by ste 10€ cashback v XRP, čo rozhodne nie je zanedbateľná suma z dlhodobého hľadiska.

Pozrite si aj: 5 tipov od Binance, ako zlepšiť úspešnosť na Binance Futures

Pre XRP je to veľký krok k širšej adopcii aj medzi retailových investorov. Až doteraz bol XRP primárne zameraný na veľké finančné inštitúcie a banky vďaka svojim produktom. Hoci má táto kryptomena množstvo odporcov kvôli tomu, že to nie je „kryptomena“ z hľadiska decentralizácie, progres, a to najdôležitejšie – využitie v reálnom živote – sa poprieť nedá.

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Financefeeds

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.