Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

NFT môžu byť pre Coinbase väčším trhákom než kryptomeny – CEO Brian Armstrong

Článok

Trading
Zdroj: Pexels.com

Trh s nezameniteľnými tokenmi (NFT) sa naďalej teší veľkej popularite. Zakladateľ Coinbase Brian Armstrong v nich vidí dokonca potenciál, ktorý môže na ich platforme konkurovať samotnému tradingu tradičných kryptomien.  

V čase, kedy sa Coinbase pripravuje na spustenie vlastnej NFT platformy skonštatoval jej generálny riaditeľ Brian Armstrong, že trh s NFT môže byť v budúcnosti rovnako veľký alebo dokonca možno väčší, než súčasný trh s kryptomenami pokiaľ ide o ich obchodovanie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

K tomuto názoru ho motivovali čísla reflektujúce obrovský záujem o ich NFT platformu – záujem o jej používanie totiž deklarovalo už 10-násobne viac ľudí, než sa prihlásilo na decentralizované NFT trhovisko OpenSea postavené na Ethereum za predošlých 30 dní.

,,Sme veľmi nadšení z NFT, v budúcnosti to bude veľmi rozsiahla oblasť pre kryptomeny a je tomu tak už aj dnes. Môže byť rovnako veľká alebo aj väčšia než obchodovanie s kryptomenami na Coinbase,” uviedol v rozhovore pre Bloomberg.

Na čakaciu listinu (waitlist) pre skorý prístup na NFT trhovisko Coinbase sa prihlásilo už viac ako 1 milión ľudí. Celkový počet registrovaných emailov presiahol počet 2,5 milióna. Pre ilustráciu Coinbase má aktuálne 68 miliónov overených zákazníkov, pričom 8,8 milióna z nich bolo aktívnych v druhom kvartáli 2021 alebo skoršie.

OpenSea, pre ktoré bude NFT trhovisko Coinbase priamou centralizovanou konkurenciou, spracovalo za posledných 30 dní transakcie v hodnote 1,7 miliardy dolárov a zaregistrovalo viac ako 230 000 aktívnych užívateľov, ktorí integrovali so smart kontraktmi.

Trh s NFT medzi centralizovanými platformami vnímajú ako veľmi potenciálny aj burzy Binance či FTX, ktoré taktiež budujú vlastné trhovisko.

Ďalšie zaujímavé články

Bitcoinová peňaženka veľryby presunula po 8 rokoch $150 miliónov [CZ] 

Je Solana decentralizovaná? Otázniky vynára zatajených 12 miliónov mincí a kontroverzná distribúcia SOL 

35 ročný skladník investoval do Shiba Inu 8 000 dolárov. Stal sa z neho milionár na predčasnom dôchodku

Na mojej peňaženke som si našiel neznáme kryptomeny. Čo mám s nimi robiť?

Zdroj: Cointelegraph

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.