Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Na ceste za Polkadot parachainami: 3. vlna KSM aukcií (9. diel)

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Opäť vás vítame pri ďalšom dieli z našej série o parachainoch na sieťach Polkadot a Kusama. Dnes si predstavíme termíny na ďalšiu várku Kusama aukcií ako aj najväčších favoritov na získanie slotu.

Tretia vlna Kusama aukcií

UPDATE 24.10. – Začiatok aukcií bol posunutý na 25. októbra

Hoci boli Kusama aukcie oznámené neskôr než tie na Polkadote, začnú skôr. Aktuálne nás čakajú 4 ďalšie parachain aukcie na sieti Kusama s poradovým číslom 12, 13, 14 a 15. Termíny sú nasledovné:

Aukcia 12: 23. Október – 30. Október, 2021
Aukcia 13: 30. Október – 6. November, 2021
Aukcia 14: 6. November – 13. November, 2021
Aukcia 15: 13. November – 20. November, 2021

Súbežne nám tak od polovice novembra pobežia parachain aukcie na oboch sieťach – DOT aj KSM.

Najväčší favoriti na výhru

Medzi najväčších favoritov budú určite patriť adepti, ktorí v predošlej vlne aukcií vyzbierali najväčšie množstvo KSM, no nestačilo to na výhru. Účasť v aukciách však oznámilo aj niekoľko nováčikov, ktorí sa budú snažiť pobiť o jeden zo 4 slotov z tejto série.

1. PolkaSmith (DeFi)

Na prvom nevýhernom mieste sa v druhej vlne aukcií ocitol projekt PolkaSmith, ktorý vyzbieral 27 733 KSM. Očakáva sa, že v tretej sérii aukcií sa mu podarí zvíťaziť.

Rovnako ako PolkaFoundry, PolkaSmith bude komplexným produkčným centrom na vytváranie aplikácií DeFi & NFT. PolkaFoundry je však implementovaný v sieti Polkadot, pričom jeho primárny zámer je poskytovať služby podnikom a B2B aplikáciám, ktoré vyžadujú vysokú stabilitu a spoľahlivosť. Parachain PolkaSmith, ktorý je implementovaný v sieti Kusama, je zase vhodnejší pre začínajúce projekty, ktoré potrebujú rýchly rast a experimentovanie s odvážnymi novými nápadmi.

2. Genshiro (DeFI)

Genshiro vyzbieral v predošlých aukciách 17 576 KSM. V aktuálnej sérii by mal patriť do užšieho okruhu favoritov.

Genshiro bude fungovať ako testovací serverom budúcich produktov predtým, ich vývojári nasadia na sieť Polkadot – to znamená, že užívatelia parachainu Genshiro si budú môcť vyskúšať vzrušujúce experimentálne funkcie pred kýmkoľvek iným. Budú mať prístup k širšej škále kryptoaktív v porovnaní s Equilibrium (parachain na Polkadote).

3. Picasso (DeFi)

Projekt Picasso vyzbieral v predošlej vlne aukcií 13 928 KSM, aktuálne však už spustili crowdloan pre tretiu sériu parachainov, pričom v čase písania článku už vyzbierali takmer 30 000 KSM, limit majú nastavený na 200 000 KSM. Aktuálne sú na vedúcej pozícii.

Spoločnosť Composable spustila pred niekoľkými týždňami stratégiu s cieľom získať finančné prostriedky na Kusama parachain. Picasso je viac než len ďalší kus cross-chain interoperabilnej infraštruktúry. Pripravuje totiž pôdu pre Composable na dodanie komplexného decentralizovaného finančného ekosystému na sieť Polkadot. Za týmto účelom bude Picasso navrhnutý tak, aby bol pre vývojárov DeFi produktov maximálne užitočný a mohol na nich stavať. Konkrétnejšie bude optimalizovaný pre inovácie, výstavbu, údržbu, symbiózu a úspech decentralizovaných finančných nástrojov na Polkadote.

Prispieť môžete cez tento odkaz.

4. Integritee (Súkromie)

Tento projekt vyzbieral v predošlých aukciách 13 886 KSM.

Integritee je najškálovateľnejšie riešenie pre verejný blockchain na bezpečné spracovanie citlivých obchodných alebo osobných údajov. Umožní využívať rýchlosť a súkromie v kombinácii s dôverou decentralizovanej siete s Integritee.

Aktuálne tento projekt už spustil prispievanie do crowdloan. do 24. októbra môžete získať +20% bonus k odmenám ako skorý investor. Takisto môžete získať ďalších +5% bonus v prípade prispenia cez tento referral kód.

5. SherpaX

Projekt SherpaX vyzbieral v predošle vlne aukcií 7625 KSM

SherpaX je sieť zameraná na výskum a vývoj, kde sa budú ako prvé vykonávať nové inovatívne nápady a technologické experimenty, ktoré môžu byť neskôr implementované do ich hlavnej siete ChainX.

Bit.Country Pioneer – Čierny kôň tejto série?

Viaceré projekty sa zameriavajú na DeFi sektor, no projekt Bit.Country Pioneer sa ako jediný zameriava na Metaverse a je teda cenným hráčom v Kusama sieti. Hneď po spustení mu začali pribúdať KSM na účte, pričom nižšie môžete vidieť aktualizovanú grafiku aktuálneho priebehu aukcií.

Bit.Country umožňuje každému vytvoriť metaverse pre svojich ľudí s 3D svetom, NFT, play-to-earn modelom na zarábanie, pričom posúva zapojenie komunity do novej dimenzie na web3.0. Skutočne každý môže začať svoj vlastný metaverse pre svojich fanúšikov, sledovateľov, členov a podobne. Vytvoríte si tak virtuálny svet pomocou NFT pre svoju telegramovú skupinu, sledovateľov sociálnych sietí a podobne.

Tento projekt je spustený len pár hodín, no už dobieha vedúci projekt Picasso, pričom ak udrží toto tempo, má šancu vyhrať hneď prvú aukcie tretej série. Pokiaľ prispejete cez tento link, dostanete +5% bonus.

AKTUALIZÁCIA – Nižšie vidíte aktuálny zoznam aktívnych crowdloanov dňa 24.10.

 

Zhrnutie

Najväčší favoriti svoje sloty už vyhrali a tak sa dostávajú na rad aj projekty z druhej vlny. Je možné, že záujem o Kusama aukcie mierne opadne, pretože aktuálne sa už všetci sústredia na Polkadot parachain aukcie, ktoré budú jednoznačným lídrom.

Viaceré projekty, ktoré budú súťažiť o slot na sieti Polkadot pomaličky oznamujú detaily ohľadom crowdloanov. Keď budú známe všetky dôležité informácie, môžete sa tešiť na ďalší podrobný článok, z tejto série, v ktorom si priblížime Polkadot aukcie, najväčších favoritov, ako sa zúčastniť a podobne. Máte sa na čo tešiť.

Prečítajte si zaujímavé novinky

McLaren spustí NFT zbierku z prostredia Formula 1 – Vyhrajte VIP výlet na preteky F1!

Bitcoin Fear & Greed Index sa blíži k rekordným hodnotám – Čas predať?

CEO Polkadot: Prispejte k vývoju našej siete a získajte podiel z 800 miliónov USD

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Autor

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.