Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (30.5.): Odvážne predikcie pre Bitcoin, decentralizácia a kumulácia BTC

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Najdecentralizovanejšie kryptomeny: Bitcoin podľa Kramera medzi TOP nepatrí

Marius Kramer, ktorý odpovedá na otázky týkajúce sa kryptomien na platforme Quora, zostavil na základe podnetu od publika poradie najdecentralizovanejších blockchainov podľa toho, ako ich pozná a čo všetko si o nich naštudoval. Rozdelil ich do štyroch kategórii. Bitcoin veľmi dobre neobstál. Viac sa dočítate v tomto článku.

Najdecentralizovanejšie kryptomeny: Bitcoin vraj medzi TOP nepatrí

Obrovský rast Bitcoin SV spôsobila falošná správa o Craigovi Wrightovi

Dnes ráno ste sa možno prebudili s tým, že ste neverili vlastným očiam. Kryptomena Bitcoin SV, za ktorou stojí samozvaný Satoshi Nakamoto, vyletela o ďalších vyše 100%% (v čase písania článku). Spôsobili to falošné správy, ktoré sa šírili najmä čínskym internetom. Viac sme o tejto fake news napísali v tomto článku.

Obrovský rast Bitcoin SV spôsobila falošná správa o Craigovi Wrightovi

ŠTÚDIA: Veľkí hráči využili bearmarket na kumulovanie Bitcoinu

Počet bitcoinových peňaženiek, na ktorých sa nachádza medzi 1 000 až 10 000 BTC zaznamenal od obdobia, kedy sa trh s Bitcoinom nachádzal na svojom súčasnom dne, výrazný nárast. Značí to, že obdobie bearmarketu bolo zároveň obdobím, kedy veľkí hráči začali kumulovať svoj bitcoinový kapitál. Túto tému sme rozpísali v tomto osobitnom článku.

ŠTÚDIA: Veľkí hráči využili medvedí trh na kumulovanie Bitcoinu

Predikcie pre Bitcoin: Chueng a Keiser očakávajú čoskoro nové ATH

Vedúci operácii burzy OKEx Andy Cheung si myslí, že cena Bitcoinu môže tento rok pokojne opäť vyrásť na doterajšie all-time-high, ktoré bolo 20 tisíc dolárov. Dokonca to označil za konzervatívnu predpoveď. ,,Rally na tejto úrovni neskončí, pretože inštitúcie vstúpili do trhu a v roku 2020 je halving, ktorý ovplyvní cenu,” skonštatoval.

Podobné to vidí aj Max Keiser, ktorý je Wall Street veteránom a zároveň veľkým fanúšikom Bitcoinu. Podľa jeho názoru je tento rok v hre aj cena 28 tisíc dolárov. ,,Pád z 20 000 dolárov na 3 000 dolárov bude na grafe o niekoľko rokov vôbec ťažko viditeľný. V skutočnosti o nič nepôjde,” vyhlásil veľmi optimisticky. (cryptoslate.com)

Binance uzavrela partnerstvo s Cred. Prinesie kryptomenové pôžičky

Najväčšia kryptoburza súčasnosti Binance uzavrela partnerstvo s decentralizovanou platformou pre kryptomenové pôžičky Cred, za ktorou stoja okrem Binance Labs aj spoločnosti ako XRP Capital, Blocktower, či FBG Capital. V rámci tohto partnerstva budú niektoré ERC-20 tokeny LBA, ktoré patria Credu, prevedené na blockchain Binance Chain. Viac sa dozviete tu.

Binance uzavrela partnerstvo s Cred. Prinesie kryptomenové pôžičky

Rýchle správy

TELEGRAM: Platforma pre odosielanie bezpečných správ Telegram, ktorá je mimoriadne populárna aj medzi kryptokomunitou, oficiálne spustila testovaciu verziu Telegram Open Network (TON) testnet blockchain lite client. Užívatelia si ho môžu teraz stiahnuť a testovať. Telegram taktiež tento týždeň predstavil novy programovací jazyk určený pre tento blockchain.

BITCOIN: Počet adries, ktoré vlastnia aspoň 0.1 BTC, dosiahol nove historické hodnoty. Naznačuje to, že záujem retailu, teda malých investorov, o Bitcoin opäť rastie.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.    

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.