Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (29.1.): Potvrdí Bitcoin bullrun udržanie sa nad $9000?

Článok

Bitcoin bullrun
Bitcoin bullrun

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Bitcoin musí vydržať nad $9000, aby sa vytvorila štruktúra pre bullrun, tvrdí Vays

Jeden z najsledovanejších kryptotraderov Tone Vays vo svojom poslednom YouTube videu odvysielanom v utorok 28. januára upozornil, že ešte stále nie je stopercentné pripravený vyhlásiť, že Bitcoin vstúpil do nového býčieho trhu (bullmarketu). Myslí si, že na potvrdenie bullrunu je nutné, aby sa Bitcoin niekoľko dní udržal nad cenou 9000 dolárov a nad 200-dňovým moving avarage (200 MA). ,,Ak klesneme späť pod 200-dňový kĺzavý priemer, dvojitý horný top zostane v platnosti,” upozornil.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao medzitým kriticky odporučil ľuďom, aby analytikov, ktorí strašili s tým, že Bitcoin klesne na 5000 dolárov a rok predtým hovorili o cene 1000 USD za jeden BTC, by si mali čím skôr odstrániť zo  svojho “follow zoznamu”. To zrejme zahŕňa aj Vaysa, ktorého negatívne cenové predpovede pre Bitcoin boli častokrát citované. (cointelegraph.com)

Dôležitý pokrok: Syscoin prináša priamu interoperabilitu s Ethereum!

Tím stojaci za vývojom kryptoplatformy Syscoin (SYS), ktorá sa zameriava na riešenie problémov so  škálovateľnosťou blockchainov, oznámil, že sa im podarilo úspešne implementovať funkciu pre prvý mainnetový swap medzi Syscoinom a blockchainom Ethereum. Môže ísť o jednu z kľúčových správ posledného obdobia nakoľko otázku prepojenia rôznych blockchainov rieší mnoho vývojárov. Téme sme sa venovali podrobnejšie tu.

Smart kontrakty na Cardano: Spustila rast ceny nová dokumentácia?

Ak sledujete pohyby ceny kryptomeny Cardano (ADA), určite neušlo vašej pozornosti, že si vedie v posledných dňoch veľmi dobre. Dôkazom toho je posilnenie o 23% (v čase písania článku) za posledný týždeň, čo je spomedzi 10 najsilnejších kryptomien na trhu podľa trhovej kapitalizácie jednoznačne najlepší výsledok.O dôvodoch rastu ceny ADA tokenov sa intenzívne špekuluje, no pravdepodobne to môžeme pripísať pondelňajšej publikácii, ktorá popisuje fázu Goguen, čiže implementáciu dlho očakávaných inteligentných zmlúv (smart kontraktov) na Cardano blockchaine. Viac sa dočítate tu.

Záujem o Bitcoin na sociálnych sieťach začal výrazne rásť

Pohyb Bitcoinu nad 9000 dolárov sa premietol aj do stúpajúceho záujmu ľudí hovoriť o tejto téme. Podľa údajov kryptoanalytickej firmy LunarCRUSH dosiahol Bitcoin 27. januára v tomto smere nový tohtoročný rekord s takmer 320 miliónmi jedinečných zmienok (príspevky týkajúce sa Bitcoinu na sociálnych sieťach v rámci jedného dňa). Viac sa dočítate tu.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.