Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (22.3.): V akej fáze bullrunu sa nachádzame?

Článok

Bitcoin bullrun
Bitcoin bullrun

Kryptomeny na čele s Bitcoinom zažívajú prosperujúce obdobie a ich vývoj neustále napreduje. Prinášame vám prehľad najzaujímavejších denných správ.  

Sme na konci Bitcoin bullrunu? Tieto indikátory naznačujú, že nie

Počet takzvaných likvidných bitcoinov sa neustále znižuje. Podľa aktuálnych dát analytickej platformy sa za posledných 6 mesiacov presunulo iba 36% všetkých existujúcich cirkulujúcich bitcoinov (BTC), čo je ďaleko od hodnoty, ktorú sme videli pri vyvrcholení bullrunu 2017. Glassnode sa snažila na základe indikátora HODL Waves vyhodnotiť, v akej fáze je súčasný bullrun. Téme či sme blízko vrcholu trhu podľa on-chain dát, alebo má BTC ešte priestor pre rast, sme sa venovali vo videu a tiež v tomto článku.

Chystá sa Morgan Stanley kúpiť podiel v burze Bithumb?

Juhokórejský plátok Naver v piatok informoval, že veľká americká banka Morgan Stanley, ktorá len pár dní dozadu potvrdila, že začne ponúkať bitcoiny svojim solventným klientom, sa zaujíma o možnosť získania podielu v populárnej ázijskej burze BitHumb. Téme sme sa venovali v tomto článku.

Po Kanade sa dočkala prvého Bitcoin ETF aj Latinská Amerika

Po troch Bitcoin ETF, ktoré získali v úvode roka povolenie v Kanade, sa americký kontinent teší zo schválenia prvého Bitcoin ETF aj v Latinskej Amerike. Získala ho spoločnosť QR Capital. ,,POZOR: CVM (brazílska komisia pre cenné papiere) práve schválila prvé bitcoinové ETF v Latinskej Amerike, QBTC11,” uviedla na Twitteri spoločnosť QR Capital. ,,ETF spoločnosti QR Asset Management, manažéra QR Capital Group, bude uvedené na burze B3, ktorá sa stane druhou burzou na svete, ktorá prináša 100% ETF na Bitcoin.” Ak vás zaujíma viac, pozrite si video alebo otvorte náš článok.

Otázna budúcnosť kryptomien v Nigérii. Bitcoin sa tam predáva za takmer $100 000

Guvernér nigérijskej centrálnej banky Godwin Emefiele sa pokúsil objasniť postoj svojej inštitúcie voči kryptomenám a vyvrátil predošlé tvrdenia, podľa ktorých sa digitálne aktíva stali v tejto krajine úplne nelegálnymi. Centrálna banka Nigérie (CBN) podľa informácii Cointelegraph, ktorý sa odvoláva na informácie miestneho spravodajského periodika TodayNG, vraj nikdy nezakázala samotným občanom Nigérie kupovať a predávať kryptomeny. Téme sme sa venovali viac v tomto článku.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.