Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (18.12.): Dôvody pre optimizmus, alebo vypadnutie z dôležitého kanála?

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Bitcoin môže vypadnúť z 8-ročného rastového kanála

Bitcoin naďalej padá, no odhady, kde by sa mohol zastaviť a nájsť svoje nové lokálne dno, sa rôznia. Mnohí naznačujú, že dôležitou cenovou úrovňou, ktorú by mal ustrážiť, je 6  400 dolárov. Populárny trader FlibFlib, ktorý v roku 2018 predpovedal, že Bitcoin pred rastom klesne až k cene 3 000 USD, čo sa napokon stalo, medzitým upozornil na riziko, že môže vypadnúť zo svojho 8-ročného rastúceho kanála. Viac sa dočítate v tomto článku.

Bitcoin môže vypadnúť z 8-ročného rastového kanála, upozorňuje FilbFilb

Coin Metrics hodnotil blockhainy TOP10 kryptomien

Konkurencia medzi blockchainami je čoraz väčšia. Analytická spoločnosť Coin Metrics zverejnila výsledky svojej štúdie, v ktorej hodnotila blockchainy podľa činnosti ich uzlov. Najhoršie dopadli EOS a Binance Chain. Podrobnosti o výsledkoch sa dočítate v tomto článku.

Coin Metrics hodnotil blockhainy TOP10 kryptomien. Pozrite sa, ako dopadli

3 bullish dôvody, prečo by sa mal Bitcoin čoskoro spamätať

Trend klesajúcej ceny Bitcoinu by podľa článku, ktorý publikoval portál newsbtc.com, nemusel trvať dlho. Nicholas Merten, zakladateľ DadaDash, najväčšieho YouTube kanála pre fanúšikov kryptomien, vymenoval na Twitteri tri hlavné dôvody, prečo si myslí, že rok 2020 bude pre Bitcoin priaznivý. Viac sa dočítate tu.

3 bullish dôvody, prečo by sa mal Bitcoin čoskoro spamätať

Justin Sun chce pomôcť aktivistke Gréte Thunberg

Zakladateľ kryptomeny Tron (TRX) stojací aj za BitTorrentom či burzou Poloniex, Justin Sun, sa rozhodol pre ďalší šikovný marketingový krok. Oznámil, že chce venovať jeden milión dolárov aktivistke Gréte Thunberg, ktorá v tomto roku zvyšuje vo svete povedomie o klimatickej kríze. ,,Ako mladý podnikateľ zdieľam vášeň Grety Thunberg, ktorá volá po zmene tohto sveta. Kryptomeny výrazne prispejú k zníženiu uhlíkovej stopy zavedením decentralizovaného vyrovnania. Chcel by som sa osobne zaviazať k iniciatíve Grety Thunberg venovaním 1 milióna dolárov,” napísal na Twitteri. (cointelegraph.com)

Fidelity sa zmerala na európsky trh. Otvára pobočku v UK

Pobočka spoločnosti Fidelity Investments, ktorá sa špecializuje na custody riešenia pre inštitucionálnych záujemcov o investovanie do kryptomien, otvára svoju pobočku vo Veľkej Británii. ,,Plánujeme poskytovať naše služby európskym inštitucionálnym investorom prostredníctvom nášho subjektu registrovaného v Spojenom kráľovstve, spoločnosti Fidelity Digital Assets, Ltd,” informoval zástupca Fidelity v rozhovore pre Cointelegraph. ,,Uvedomujeme si, že regulačné požiadavky na poskytovateľov služieb v priestore digitálnych aktív sa vyvíjajú a máme v úmysle splniť všetky požiadavky Spojeného kráľovstva,” dodal. (cointelegraph.com)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.