Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (15.2.): Súhrn noviniek a korekcia BTC na obzore?

Článok

bitcoin

Kryptomeny na čele s Bitcoinom zažívajú prosperujúce obdobie a ich vývoj neustále napreduje. Prinášame vám prehľad najzaujímavejších denných správ.  

Zlomový okamih pre Bitcoin? Po BNY Mellon sa  zaujímajú aj ďalšie banky

Americký gigant BNY Mellon nie je jedinou bankovou inštitúciou, ktorá sa začína detailnejšie zaujímať o Bitcoin (BTC). Čerstvé správy prichádzajú aj z Ázie, Európy či zo strany ďalšej veľkej americkej investičnej banky, konkrétne zo strán BBVA, Deutsche Bank či JP Morgan Chase. Podrobne sme sa téme venovali vo videu nižšie a tiež v tomto našom článku.

Zopár dôležitých správ o Bitcoine na úvod týždňa

Bitcoin vytvoril v priebehu nedele svoje nové historické cenové maximum 49 487 dolárov a teda naozaj len málo mu chýbalo, aby prekonal magickú úroveň 50 000 USD. V tomto článku a vám zhrnieme pár zaujímavých správ týkajúcich sa Bitcoinu za uplynulých niekoľko hodín od pozitívnych správ z Austrálie či od spoločnosti BitPay v súvislosti s Apple až po veľmi negatívne novinky z Indie.

Čas na korekciu Bitcoinu? Prémia na Coinbase Pro klesla

V čase, kedy sa Bitcoin chýlil prvýkrát v histórii k prekonaniu ceny 50 000 USD, sa cena BTC prepadla o niekoľko tisíc dolárov a v súčasnosti sa nachádza nad úrovňou 46 000 USD. Aktuálna situácia na populárnej americkej  burze Coinbase Pro zároveň naznačuje, že korekcie nemusí byť koniec. Spoločnosťou, ktorá sa veľmi podrobne venuje sledovaniu obchodných aktivít na Coinbase Pro, je CryptoQuant. Táto firma dokonca spravuje takzvaný Coinbase Premium Index, ktorý sa po dlhšej dobe otočil do záporných hodnôt. Téme skme sa podrobne venovali vo videu nižšie a tiež v našom článku.

Ak sa vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a tiež na našom YouTube.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne