Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (15.11.): Kedy Bitcoin za $25k? Stablecoiny vraj pomôžu BTC

Článok

bitcoin-hulk
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Tri veci, ktoré potrebujú inštitúcie, kým vstúpia do kryptomien

Portál Cointelegraph v rámci veľkej konferencie BlockShow Asia 2019 vyspovedal viacero zaujímavých osobnosti kryptopriemyslu. Horúcou témou diskusií bolo aj to, kedy sa zvýši prílev inštitucionálnych peňazí do tohto trhu. Justin Show vymenoval 3 hlavné faktory, s ktorými súhlasili aj ostatní diskutujúci. Viac sa dočítate v tomto článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tri veci, ktoré potrebujú inštitúcie, kým vstúpia do kryptomien

Lee porovnal Bitcoin s FAANG: Ak zdvojnásobí počet užívateľov, cena bude $25 000

Tom Lee z Fundstrat Advisors je stále presvedčený, že cena Bitcoinu v dohľadnej dobe vytvorí nové rekordné hodnoty. Počas rozhovoru pre CNBC povedal, že kryptomeny rovnako ako akcie najväčších technologických firiem sveta pod skratkou FAANG budú časom odzrkadľovať svoju skutočnú trhovú hodnotu. Viac sa dočítate tu.

Lee porovnal Bitcoin s FAANG: Ak zdvojnásobí počet užívateľov, cena bude $25 000

Samson Mow o stablecoinoch: Sú krokom k hyperbitcoinizácii

Samson Mow sa domnieva, že stablecoiny typu Tether (USDT) sú jednoznačnou preferenciou veľkých investorov, no nevidí v nich význam pre maloobchodné použitie. Môžu byť však podstatné pre adopciu Bitcoinu. Tejto zaujímavej téme sme sa venovali v tomto texte.

Samson Mow o stablecoinoch: Sú krokom k hyperbitcoinizácii

Karta Coinbase vo viacerých krajinách EÚ: Ako sú na tom Slovensko a Česko?

Spoločnosť Coinbase oznámila zaujímavé novinky týkajúce sa jej debetnej karty VISA. Pridáva podporu pre ďalších 5 kryptomien a rozširuje sa na trh v ďalších desiatich európskych krajinách. Či je dostupná aj na Slovensku a v ČR sa dozviete v tomto texte.

Karta Coinbase vo viacerých krajinách EÚ: Ako sú na tom Slovensko a Česko?

Zakladateľovi OneCoinu hrozí 90 rokov väzenia

Spoluzakladateľ jedného z údajne najväčších kryyptomenových podvodov histórie OneCoin Konstantin Ignatov čelí podľa informácii BBC trestu odňatia slobody až na 90 rokov. Zatknutý bol v marci 2019 a následne sa priznal k niekoľkým obvineniam vrátane prania špinavých peňazí a rôznych druhov podvodov. OneCoin je známy ako obrovská Ponzi schéma skrývajúca sa za investíciou do kryptomeny. Do systému bolo investovaných viac než 4,4 miliardy dolárov. Zaujímavosťou je, že spoločnosť OneCoin, ktorá vznikla v roku 2014, dodnes stále funguje a jej zástancovia tvrdia, že obvinenia o Ponzi schéme nie sú pravdivé. (cointelegraph.com)

Kayamori: V reguláciách musíme byť veľmi opatrní

Mike Kayamori zo spoločnosti Quoine priznal, že z časti zmenil svoj názor na reguláciu kryptomien. Počas konferencie BlockShow Asia 2019 uviedol, že bol vždy zástancom regulácie tohto sektora, no postupom času vidí veci trochu inak. Vlády sa podľa neho totiž snažia regulovať veci, ktorým stále vôbec nerozumejú. ,,Politici si idú svoju vlastnú agendu. Stále som za reguláciu kryptomien, ale je treba robiť ju veľmi opatrne,” povedal a naznačil, že správy  prístup zvolili vo Francúzsku či Švajčiarsku. (cointelegraph.com)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.