Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Karta Coinbase vo viacerých krajinách EÚ: Ako sú na tom Slovensko a Česko?

Článok

Karta Coinbase

Spoločnosť Coinbase oznámila zaujímavé novinky týkajúce sa jej debetnej karty VISA. Pridáva podporu pre ďalších 5 kryptomien a rozširuje sa na trh v ďalších desiatich európskych krajinách.

Platobná karta od Coinbase, ktorá bola uvedená na trh v apríli 2019, je aktuálne podporovaná už v 29 krajinách Európy. Najnovšie sa na tento zoznam dostali Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Maďarsko, Island, Lichtenštajnsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko Švédsko.

Ak ste o tom doteraz nevedeli, podpora karty pre Slovensko existuje už dlhšie. Česko však na zozname podporovaných krajín ani po najnovšej aktualizácii stále nenachádza.

Kým karta Coinbase doteraz podporovala len Bitcoin, Litecoin, Bitcoin CashEtheruem, Coinbase odteraz rozšírila support aj pre XRP, Stellar, BAT, 0x a Augur.

Podrobnosti o karte nájdete na tejto stránke.  Detaily, napríklad o podporovaných krajinách či výške poplatkov, následne v sekcii FAQ.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne