Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (10.2.): Bitcoin je TOP, inštitúcie by ho nemali prehliadať

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Weiss Ratings: Bitcoin má hodnotenie A-, ktoré kryptomeny sú najlepšie?

Weiss Ratings, prvá ratingová agentúra, ktorá začala hodnotiť kryptomeny, aktualizovala poradie najkvalitnejších kryptomien. Bitcoin sa aj vďaka blížiacemu sa halvingu posunul na prvé miesto. Ktoré kryptomeny sú na tom najlepšie v adopcii, technológii, či z pohľadu investičného rizika, sa dozviete tu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pompliano verí, že Bitcoin začal cestu k $100 000

Bitcoin cez víkend prvýkrát v tomto roku prekonal magickú 5-cifernú dolárovú hodnotu a hoci sa v čase písania tohto článku obchoduje tesne pod jej úrovňou, podľa mnohých odborníkov z oblasti kryptomien ide len o začiatok jeho cenového rastu. Anthony Pompliano si dokonca myslí, že BTC práve započal cestu k cene $100 000. Viac sa dočítate tu.

Inštitúcie by mali časť kapitálu vložiť do Bitcoinu, tvrdí VanEck

Spoločnosť VanEck, ktorá sa minulý rok v spolupráci so SolidX neúspešne snažila získať od Americkej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) povolenie pre Bitcoin ETF, publikovala správu, podľa ktorej by mali inštitucionálni investori preliať časť svojho investičného kapitálu do Bitcoinu. Odvolávajú sa pritom na rôzne investičné portfólia, v ktorých boli alebo neboli zahrnuté aj investície do BTC. Viac sa dozviete tu.

Binance čoskoro odhalí novú službu Binance Cloud

Šéf burzy Binance Changpeng Zhao v rámci piatkovej rubriky Ask me Anything uviedol, že do 10 dní predstavia novú službu s názvom Binance Cloud. Bol však skúpy na detaily a odmietol vysvetliť, čo si majú ľudia pod týmto názvom predstaviť. Čo to naznačuje len snaha Binance zamestnať špičkového odborníka na cloud computing. Má ísť o osobu, ktorá pomôže „vylepšiť, škálovať a automatizovať obchodne kritickú architektúru založenú na cloude.” (cointelegraph.com)

Japonsko musí urýchliť vývoj svojej kryptomeny

Vedúci predstaviteľ výskumnej komisie pre bankové a finančné systémy Japonskej liberálnej demokratickej strany Kozo Yamamoto povedal, že krajina musí urýchliť vývoj digitálneho jenu a mala by si stanoviť za cieľ jeho spustenie do dvoch až troch rokov. Vysvetlil, že digitálne meny budú v rozvíjajúcich ekonomikách rýchlo napredovať a pomôžu Číne, ktorá by mala svoju národnú kryptomenu spustiť už čoskoro, pokročiť v digitálnej hegemónii. Zdôraznil preto potrebu rýchlej japonskej reakcie, aby krajina zostala voči Číne konkurencie schopná. (cointelegraph.com)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.