Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Pompliano verí, že Bitcoin začal cestu k $100 000

Článok

Anthony Pompliano
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin cez víkend prvýkrát v tomto roku prekonal magickú 5-cifernú dolárovú hodnotu a hoci sa v čase písania tohto článku obchoduje tesne pod jej úrovňou, podľa mnohých odborníkov z oblasti kryptomien ide len o začiatok jeho cenového rastu.

Myslí si to aj Anthony Pompliano, ktorý je zakladateľom a partnerom v spoločnosti Morgan Creek Digital. ,,Bitcoin práve dosiahol cenu 10 tisíc dolárov. Stále si myslím, že do konca decembra 2021 dosiahne hodnotu $100 000. Pevné dodávky, zvyšujúci sa dopyt. Čas nám ukáže,” napísal na Twitteri.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Pozitívne to vidí aj zakladateľ burzy Bitmex Arthur Hayes: ,,Nič ma nezastaví. Som pripravený, že ideme hore. Pomaly a stabilne sa vyhrávajú preteky. Vezmime to po kroku až k Bitcoinu za 20 tisíc USD.“

O čosi menším optimistom  je Michael van de Pope, ktorý sa domnieva, že 10 000 dolárov je aktuálne dočasným cenovým vrcholom BTC a očakáva, že čoskoro príde k útlmu. Predpokladá, že v najbližšom období pôjdeme do strany a najlepším scenárom by podľa neho bolo, keby sa nejaký čas pohyboval medzi cenou 8750 až 9000 dolárov. Následne by mohol zamieriť k 11 tisícom USD.

Väčšina fanúšikov Bitcoinu si myslí, že jeho hlavnou hnacou silnou je deflačná menová politika a jeho isté a nemenné dodávky (ktoré ovplyvňuje len halving). Často je preto porovnávaný so zlatom, pretože rovnako ako najznámejšia komodita má obmedzené zásoby. Blížiaci sa májový halving, ktorý zníži na nasledujúce zhruba 4 roky počet novovyťažených bitcoinov o presnú polovicu, by mohol rastu ceny prispieť.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.