Sme aj na sociálnych sieťach

Inštitúcie

Gigant Grayscale zvažuje pridanie ďalších populárnych kryptomien

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Grayscale je na poli kryptomien dobre známym a hodnotným hráčom. Z veľkej časti sa podieľali na raste Bitcoinu na nové ATH cez 20 000 dolárov minulý rok. Jeho Bitcoin Trust sa stal totiž medzi investormi veľmi obľúbeným a vďaka veľkému dopytu dokázal Grayscale vo veľkom vykupovať reálne BTC, čím tlačil ich cenu hore. Neskôr začali svoje portfólio rozširovať o ďalšie kryptomeny. Aktuálne zverejnili ďalších 13 kandidátov, medzi ktorými sú aj známe a populárne kryptomeny.

Rozšírenie zoznamu kandidátov

Spoločnosť Grayscale ohlásila pridanie 13 kryptomien do svojho zoznamu adeptov, vrátane populárnych kryptomien ako Polygon (MATIC) a Solana (SOL). Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 13 samostatných investičných fondov, z ktorých najväčší je Bitcoin Trust a spravuje 25 miliárd dolárov. Rovnako ako trust s viacerými aktívami v hodnote 404 miliónov dolárov, ktorý pozostáva z BTC, ETH, BCH, LTC a LINK.

Klebety o pridaní kryptomeny  Chainlink na konci januára tohto roku viedli k 20% nárastu ceny LINK. Chainlink bol v tom čase jedným z niekoľkých zvažovaných projektov. 26. februára 2021 dokázala táto kryptomena splniť kritériá, a bola pridaná do Grayscale trustu.

Pozrite si aj: Polkadot vs. Cosmos – Podobné vlastnosti a ciele, ale ktorý z nich má väčšiu šancu uspieť?

Od februára tohto roku začala spoločnosť Grayscale oficiálne dokumentovať, ktoré tokeny uvažujú o začlenení ako trusty. Považujú to za dôležité pre zachovanie transparentnosti svojich operácií. Najnovšími kandidátmi v tomto zozname sú 1INCH (1INCH), Bancor (BNT), Curve (CRV), Internet Computer (ICP), Kava (KAVA), Kyber Network (KNC), Loopring (LRC), NEAR (NEAR), Polygon (MATIC), Ren (REN), Solana (SOL), Universal Market Access (UMA) a 0x (ZRX). “ Týmto sa celkový počet zvažovaných aktív zvyšuje na 31 rôznych tokenov. Na obrázku nižšie môžete vidieť aktuálne trusty ako aj všetkých kandidátov. Noví kandidáti sú vyznačení hrubým písmom.

 

crypto assets under consideration by Grayscale

Grayscale Trust, Zdroj: Cryptoslate

 

Spoločnosť Grayscale zažila obrovský dopyt po svojich produktoch s prílevom kapitálu približne 3,3 miliárd dolárov. Investície do rodiny produktov Grayscale presiahli v roku 2020 5,7 miliárd dolárov, čo je viac ako štvornásobok kumulatívneho prílivu kapitálu 1,2 miliardy dolárov v rokoch 2013 – 2019. Otázkou však ostáva, ako dlho tento trend vydrží. 

Pozrite si aj: Krypto pôžičky – Čo sú, ako fungujú, riziká, benefity a najlepšie platformy pre tieto služby

Chcete obchodovať, ale netrúfate si? Vyskúšajte trading botov

Pokiaľ si netrúfate obchodovať ručne, prípadne na to nemáte čas, riešením môžu byť automatizovaní trading boti, ktorí obchodujú za vás podľa vašich nastavení. Takíto roboti počas tohto roka zarobili každý mesiac desiatky percent. Viac informácií ako aj podrobný návod a štatistiku nájdete nižšie v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

Zdroj: Cryptoslate

 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne