Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Venture firma investuje 30% zo svojho fondu do krypto-startupov

Článok

Kryptomeny
Kryptomeny

Technologická spoločnosť Union Square Ventures (USV) oznámila, že 30% z jej nového Core fondu bude v roku 2021 súvisieť s investíciami do kryptomien.

Skutočnosť, že z fondu, ktorý aktuálne predstavuje hodnotu okolo 250 miliónov dolárov, má zamieriť do kryptomien zhruba 30%, oznámil na svojom oficiálnom blogu partner tejto spoločnosti Andy Weissman.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Rovnako ako v prípade niekoľkých predošlých fondov očakávame, že významná časť našich investícii – okolo 30%, budú investície súvisiace s kryptomenami. Bude to zahŕňať priame držanie tokenov a tiež získanie vlastného imania v projektoch, ktoré súvisia s blockchainom v počiatočných fázach vývoja. Kryptomenové siete stelesňujú vývoj dôvery vo výpočtové a finančne systémy. Veríme v príležitosť decentralizácie nášho systému a tomu, že sme stále v počiatočnej fáze. Vidíme adopciou a mnoho zaujímavých nových aktivít.”

Firma Union Square Ventures sa v minulosti zviditeľnila svojou investíciou do CryptoKitties a taktiež účasťou v konzorciu Diem Association, teda v asociácii, ktorá stojí za vývojom kryptomeny Facebooku (jej pôvodný názov mal byť Libra, no zmenil sa na Diem).

Zdroj: decrypt.co

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.