Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Žrebovanie o Teslu: Trapas Tronu (TRX) a Justina Suna

Článok

Výsledky Tesla žrebovanie
Výsledky Tesla žrebovanie

Pred dvomi týždňami sme vás informovali, že šéf Tronu Justin Sun organizuje na Twitteri súťaž o model Tesla v rámci osláv uzavretia spolupráce s Tetherom (USDT). Žrebovanie výhercu však dopadlo veľkým fiaskom.  

Vyžrebovaný šťastlivec @uzgaroth o svoju výhru takmer prišiel. Justin Sun po žrebovaní totiž oznámil, že je neplatné a musí prebehnúť ešte raz. Dôvodom údajne bolo, že video  zaznamenávajúce žrebovanie bolo kvôli kapacitným požiadavkám Twitteru skomprimované a teda nebolo dostatočne transparentné.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Čerešničkou na torte bolo vyhlásenie Justina Suna, že pôvodného výhercu „odškodní” voľnou vstupenkou na summit niTROn v roku 2020. Hodnota takéhoto lístku však pravdepodobne nebude ani 500 eur nehovoriac o tom, že výherca by si musel zaplatiť cestu a ubytovanie.

Nie je teda prekvapujúce, že na adresu Justina Suna a celého Tronu sa valila obrovská kritika. Vďaka nej sa napokon @uzgaroth k svojej Tesle naozaj dostane. Sun sa totiž rozhodol upokojiť situáciu a venovať Teslu aj jemu. “Transparentnejším” spôsobom zároveň vyžreboval aj druhého výhercu s označením @LeoHuynhPro.

Tento týždeň nás v súvislosti s Tronom zaujala aj správa o akvizícií CoinPlay, s ktorým sa pravdepodobne pokúsi vytvoriť decentralizovanú alternatívu Google Play či App Store.

Medzitým BitTorrent, ktorý Tron vlastní, oznámil spustenie beta verzie decentralizovanej „social-media“ aplikácie BitTorrent live.

Tron kúpil CoinPlay! Vytvorí blockchain trhovisko na spôsob Google Play?

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.