Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tron kúpil CoinPlay! Vytvorí blockchain trhovisko na spôsob Google Play?

Článok

Tron TRX
Tron TRX

Tron Foundation, nadácia, ktorá stojí za vývojom blockchainu TRON a kryptomenou TRX, kúpila blockchain app store CoinPlay. Oznámil to na Twitteri CEO Tronu Justin Sun.

Tron (TRX) chce touto novou akvizíciou prispieť k agregácii širokej škály aplikácií a decentralizovaných aplikácii na jednej platforme, čím sa eliminuje potreba vyhľadávať tieto aplikácie v bežných obchodoch s aplikáciami. Z týchto vyjadrení to teda možno chápať aj tak, že predstavou Tronu je vybudovať z CoinPlay blockchainovú verziu na spôsob Google Play (aplikácie pre Android) či App Store (iOS).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CoinPlay údajne už teraz ponúka celý rad softvérov a hier pre blockchain, taktiež praktické návody, navigácie, hodnotenia a indexy hlavných mien. Nadobudnutím CoinPlay sa Tron usiluje o podporu globálneho prijatia blockchainu tým, že uľahčuje prístup novým užívateľom v do priemyslu.

Druhá akvizícia Tron za 1 rok

Blockchain trhovisko CoinPlay je druhou veľkou akvizíciou Tronu za posledný rok. V júli 2018 získal Justin Suin pod svoju správu najznámejšiu torrentovú aplikáciu BitTorrent, ktorú údajne používa vyše 100 miliónov užívateľov. BitTorrent následne na blockchaine Tron spustil svoj vlastný BTT token, o ktorý bol v rámci predpredaja na Binance Launchpad obrovský záujem. BTT token má v budúcnosti slúžiť na mikroplatby v rámci tejto aplikácie a prispieť k optimalizácii rýchlosti siete.

Táto správa nie je jedinou zaujímavou novinkou v tomto týždni, kde sa preplietajú záujmy Tronu s BitTorrentom. Len včera sme vás totiž informovali aj o tom, že BitTorrent čoskoro spustí beta verziu svojej blockchainovej social média aplikácie BitTorrent Live.

BitTorrent čoskoro spustí decentralizovanú aplikáciu BitTorrent Live

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.