Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Správy dňa zo sveta kryptomien – McAfeeho tip, ruské regulácie či parádny nárast UET (30.1.)

Článok

Správy dňa zo sveta kryptomien (30.1.)
Správy dňa zo sveta kryptomien (30.1.)

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Ak sa vám tento typ článkov páči, dajte nám like alebo pozitívny komentár pod článok, aby sme vedeli, že máme v tomto formáte pokračovať. Zatiaľ ho spúšťame len skúšobne na pár nasledujúcich dní.

Utorňajšie správy zo sveta kryptomien

Nájom sa bude dať v dohľadnej dobe platiť aj pomocou kryptomien Bitcoin či Ethereum. Postarať by sa o to mala spoločnosť BeeNest. Viac sa dočítate v našom článku.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Z Južnej Kórei prichádzajú dobré správy – spoločnosť WeMakePrice špecializujúca sa na elektronické obchodovanie, zaradí do svojho portfólia až 12 kryptomien. Viac sa dočítate v našom článku.

Vedúci investičného oddelenia Deutsche Bank Markus Meuller v rozhovore pre Bloomberg povedal, že “právny rámec”, ktorý by legitimizoval investície do kryptomien, by mohol existovať do 5 až 10 rokov.

Rusi pripravujú zákon o regulácii ťažby kryptomien, informoval o tom denník Vedomosti. Ťažiarov čaká zdanenie, no zrejme aj rôzne výhody v podobe daňových uľav či energetických prídelov.

Regulácia kryptomien by mala byť dôležitou témou na marcovom summite G20 v Buenos Aires.

Kryptovizionár John McAfee na svojom Twitteri upozornil na ICO Eristica.com. ,,Je to ako kombinácia MTV, Jackassu a virálnych videí,” povedal okrem iného. Celý McAfeeho tweet nájdete tu.

Známy americký bordel Bunny Ranch zvažuje platby kryptomenami. Zákazníci tohto slávneho nevestinca by vraj uvítali tento spôsob platby, pretože je anonymný.

Najväčším skokanom za posledných 24 hodín je „zbytočný“ Useless Ethereum Token (UET), ktorého hodnota vzrástla o 312%. Skvelo si počínal aj GlobalToken (GLT) s rastom o 201%. Najviac klesla hodnota kryptomeny Neuro (NRO) – o 48%. Hodnota 10 najväčších kryptomien v priebehu posledného dňa klesala v rozmedzí medzi štyrmi až 11 percentami.  

Máte tip na zaujímavú informáciu? Chceli by ste sa podieľať na tvorbe tohto portálu? Kontaktujte nás: kryptonovinky@gmail.com. Ďakujeme!

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.