Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Výborné správy z Južnej Kórei: Platby kryptomenami budú prístupnejšie

Článok

Výborné správy z Južnej Kórei
Výborné správy z Južnej Kórei

Južná Kórea a Čina sú dve štáty, ktoré dokážu výrazne ovplyvňovať trh s Bitcoin -om a kryptomenami. Práve tieto dve ázijské krajiny sa vo výrazným spôsobom podieľali na prepade hodnoty Bitcoinu v predchádzajúcich týždňoch. Stačilo na to pár negatívnych správ  v slede niekoľkých dní.

Je preto dobrou správou, že z tejto oblasti začínajú prichádzať pozitívne správy, medzi ktoré možeme rozhodne zaradiť oznámenie spoločnosti WEMakePrice, ktorá sa v Južnej Kórei špecializuje na elektronické obchodovanie. V tomto podnikaní patrí medzi najväčšie platformy v celej krajine.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

12 kryptomien na platby

WeMakePrice potvrdila, že do svojej existujúcej platformy OneThePay zaradí 12 kryptomien vrátane Bitcoinu a Ethereum. WeMakePrice (známe tiež ako Wemepu) na tom spolupracuje s najväčšou kórejskou kryptozmenárňou Bithumb.

Používatelia tohto produktu nebudú musieť byť registrovaní na Bithumbe, keďže kryptomeny sú priamo integrované do už existujúcej infraštruktúry.

,,Integrácia kryptomien je súčasťou našej iniciatívy poskytnúť našim zákazníkom ďalšie spôsoby platby. Považujeme kryptomeny za efektívnu platobnú metódu,” povedal hovorca spoločnosti WeMakePrice Lee Hanul.

Juhokórejská spoločnosť vyvíja systém, v ktorom transakcie neprechádzajú bankami alebo kreditnými kartami, čím šetria peniaze za poplatky. Keď sa podarí tento projekt dotiahnuť do konca z WeMakePrice sa stane jeden z najväčších maloobchodných predajcov v krajine, ktorý prijíma kryptoplatby. ,,Spolupracujeme s Bithumbom, aby sme sa stali najväčšou spoločnosťou, ktorá prijíma kryptomenové platby,” dodal Hanul.

Spoločnosť TMON, ktorá je konkurentom WeMakePrice, tiež priznala, že uvažuje nad podobným partnerstvom.

Toto sú dobré správy pre trh

,,Je naozaj zaujímavé sledovať, ako z Južnej Kórei zrazu prichádzajú dobré správy. Začiatkom mesiaca to tam vyzeralo tak, že ukrižujú každého, kto vlastní kryptomeny a teraz cítime, že ich chcú prijať. Mnohí z nás to nazývajú manipuláciou trhu,” povedal na margo týchto správ pre portál AMBCrypto Jonas K Lee, ktorý je administrátorom jedného z najväčších internetových fór týkajúcich sa Bitcoinu. ,,Či už ide o manipuláciu s trhom, alebo nie, toto je skvelá správa pre Bitcoin a kryptomeny,“ dodal.

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.