Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tom Lee potvrdzuje svoje predpovede pre Bitcoin v roku 2018

Článok

Tom Lee
Tom Lee

Tom Lee, spoluzakladateľ spoločnosti Fundstrat, zopakoval svoju predpoveď, že Bitcoin dosiahne v polovici tohto roka hodnotu 20 tisíc dolárov a na konci roka sa bude pohybovať okolo ceny 25 tisíc dolárov. Lee zároveň očakáva, že najmenej tri verejne obchodované korporácie vydajú  v roku 2018 svoje vlastné kryptomeny.

,,Už tri veľké spoločnosti oznámili svoj zámer v oblasti kryptomien, čo dokazuje, že korporácie môžu mieriť ku kryptomenám skôr, ako ich objaví Wall Street,” tvrdí.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Lee to vníma ako potvrdenie jeho predpovedí budúceho rastu Bitcoinu, pričom sa odvoláva napríklad na rozhodnutie spoločnosti Rakuten, najväčšej japonskej firmy špecializujúcej sa na elektronické obchodovanie (logo Rakuten môžete vidieť napríklad na dresoch FC Barcelona), ktorá 27. februára oznámila, že vyvíja vlastnú kryptomenu.

Lee tiež predpovedá, že niekoľko veľkých spoločností ako Starbucks, Facebook a Amazon, z ktorých žiadna ešte žiadnym významom spôsobom nevstúpila do kryptosveta, pravdepodobne prinesie v tomto roku implementáciu technológie Blockchain.

Bývalý stratég z Wall Street poukázal na výkonného predsedu spoločnosti Starbucks, ktorý naznačil, že bude možné používať Blockchain pre aplikáciu spotrebiteľných služieb. Taktiež predpokladá, že Facebook a Amazon pravdepodobne ešte tento rok oznámia svoju stratégiu v tejto oblasti.

Lee pravidelne predpovedá vývoj ceny Bitcoinu. V auguste 2017 tvrdil, že BTC do konca roka dosiahne hodnotu 6 000 dolárov, čo Bitcoin prekonal v decembri o 230 percent. Jeho doposiaľ najodvážnejším tvrdením bolo, že hodnota BTC bude v roku 2038 až 10 miliónov dolárov.

Portál CNBC tvrdí, že Tom Lee je ,,jediným veľkým stratégom z Wall Street, ktorý vydáva formálne cenové ciele pre Bitcoin”.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa Vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.