Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tim Draper: Do 5 rokov bude používať kryptomeny každý človek

Článok

Tim Draper o budúcnosti kryptomien
Tim Draper o budúcnosti kryptomien

Tim Draper, ostrieľaný investor do rizikového kapitálu, ktorý patrí medzi najväčších zástancov kryptomien, má pre kryptomeny ďalšiu zaujímavú predpoveď.

59-ročný investor považovaný za jedného z najbohatších v kryptosvete, ktorý nedávno vyhlásil aj to, že nemá zmysel predávať bitcoiny za fiat (bežné peniaze), pretože by tým predával budúcnosť za minulosť, sa tentokrát nechal počuť, že do 5 rokov budú využívať kryptomeny úplne všetci. ,,Všetko len začína. Toto je najvzrušujúcejšia vec, odkedy som investor a to som bol prítomný pri začiatku internetu,” vyhlásil v rozhovore pre CNBC v relácii Fast Money.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Do 5 rokov sa počas prechádzky pokúsite zaplatiť pomocou fiatu (bežné peniaze kryté vládou, ako napríklad americké doláre) kávu v Starbucks a barista sa vám bude smiať, pretože sa vás spýta niečo na spôsob “To je čo? Počítate haliere?’’,” predpovedá Draper.

Či už Draper spomenul StarBucks úmyselne alebo nie, pravdou je, že táto spoločnosť plánuje využiť technológiu Blockchain a Predseda predstavenstva Starbucks Howard Schultz minulý týždeň v rozhovore pre Fox Business vyhlásil, že Blockchain technológia je niečo, čo môže pomôcť ďalšiemu rozvoju tejto spoločnosti (Schultz vtedy nevylúčil, že Starbucks vyvinie vlastnú digitálnu menu, pričom priznal, že nie je fanúšikom Bitcoinu).

Draper na otázku, čo by teraz investoval “čerstvé doláre” do Bitcoinu, alebo by radšej zvolil investíciu do ICO, alebo inej kryptomeny, hovoril o nadvláde Bitcoinu v budúcnosti. BTC totiž považuje za štandard, kým ostatné kryptomeny padajú.

O Draperovi je známe aj to, že pomerne veľmi presne odhadol, kedy Bitcoin dosiahne cenu 10 tisíc dolárov, v roku 2014 povedal, že to bude v roku 2017. Bol tiež skorým investorom do spoločností Skype a Tesla a to v časoch, kedy sa  o nich veľa nevedelo. Kúpil a stále drží aj 30 tisíc Bitcoinov, ktoré získal počas aukcie v roku 2014. Rozhodne ho teda možno považovať za úspešného investora v oblasti technológií. My môžeme len dúfať, že bude mať pravdu a kryptomeny čaká pekná budúcnosť. Aktuálne trh totiž stále stagnuje.

Ak sa Vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.