Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Tim Draper o Bitcoine: Prečo by som predával budúcnosť za minulosť?

Článok

Tim Draper
Tim Draper

Tím Draper patrí medzi najznámejších kryptonadšencov.  Je to skúsenosťami ostrieľaný investor do rizikového kapitálu, ktorý zdedil toto umenie po svojom otcovi, ktorý založil Draper & Johnson Investment Company a v minulosti bol riaditeľom a prezidentom Export-Import banky Spojených štátov amerických.

Dnes už 59-ročný Draper, ktorý sa nikdy nebál nových výziev, je autorom mnohých citátov, ktoré v kryptokomunite vyvolali nadšenie a optimizmus. Draper bez okolkov hovorí o digitálnych menách ako o veci, ktorej patrí budúcnosť. Pokiaľ ide o človeka, ktorého majetok sa odhaduje na miliardy amerických dolárov, tieto slová treba vnímať s rešpektom (hoci sa samozrejme môže mýliť).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Myslím si, že Bitcoin je menou budúcnosti,” vyhlásil Draper vo štvrtok v tradične pozitíve ladenom rozhovore na tému kryptomien a následne vyslovil vetu, ktorá sa rýchlo začala šíriť sociálnymi sieťami: ,,Ľudia sa ma pýtajú: Chystáš sa predať Bitcoin za fiat? Ja im hovorím: Prečo by som predával budúcnosť za minulosť?”

Následne poskytol ešte podrobnejšie vysvetlenie: ,,Neviem prečo by sa niekto chcel vrátiť k fiat menám (doláre, eurá, koruny) keď kryptomeny sú bezpečné, šifrované a globálne, zatiaľ čo fiat meny podliehajú rozmarom politických síl.”

Keď sa Drapera spýtali v rozhovore pre Bloomberg, čo hovorí na volatilitu kryptomien, Draper sa ich napriek tomu zastal. ,,Môj Bitcoin je bezpečnejší než moje doláre v bankách.”

Draper tiež prednedávnom vyhlásil, že jedlá ako hamburger alebo napríklad káva, sa budú do 5 rokov bežne nakupovať za kryptomeny.

Mimochodom Tim Draper je aj členom prvého zoznamu najbohatších ľudí v kryptosvete, ktorý nedávno zverejnil časopis Forbes.

Ak sa Vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.