Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (23.10.): Tron (TRX) poráža Ethereum a štedro podporuje nadáciu Binance

Článok

Justin Sun & BCF
Justin Sun & BCF

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Utorkové správy zo sveta kryptomien

Tron poráža Ethereum

Zakladateľ projektu TRON (TRX) Justin Sun sa pochválil tým, že TRON prekonal v počte denných transakcii krypotmenu Ethereum (ETH). ,,Je to druhý deň kedy TRON prekonal Ethereum v počte denných transakcii. 18. októbra mal TRX 599 677 transakcii, kým Ehtereum 565 971. 19. októbra TRX 630 018 vs. ETH 601 119. Všetci Ethereum developeri by mali migrovať na TRON s nulovými nákladmi,“ napísal Sun na Twitteri. TRON je podľa portálu CoinMarketCap jedenástou najhodnotnejšou kryptomenou súčasnosti. Ethereum je na druhom mieste za BTC.

Tron štedro podporil charitatívny fond Binance

Aj ďalšia správa sa týka Tronu (TRX). Justin Sun oznámil, že Tron podporil sumou troch miliónov dolárov charitatívnu organizáciu založenú kryptoburzou Binance Blockchain Charity Foundation. ,,Som vzrušený z toho, že spolupracujeme s Binance Blockchain Charity Foundation v oblasti toho, ako môže technológia blockchain pomôcť neziskovému sektoru. Verím, že náš príspevok inšpiruje ostatných, aby sa pridali k tejto investícii. Pozeráme sa dopredu a pracujeme s Binance a UN Development,” napísal Sun na Twitteri. ,,Justin sa proaktívne pridal a urobil veľmi štedrú dotáciu 3 miliónov dolárov. Rešpekt!,” okomentoval túto novinu CEO Binance Changpeng Zhao. (twitter)

Elon Musk spomenul Bitcoin. CEO burzy Binance sa toho hneď chytil

K tomu, aby bol Elon Musk spájaný s kryptomenami stačí naozaj málo. Slávny vizionár, ktorý stojí za spoločnosťami Tesla či SpaceX napísal na Twitteri, že miluje animované postavičky a následne v komentároch pod svojim príspevkom zverejnil obrázok postavičky s logom Bitcoinu. K tomu dopísal “Chcete kúpiť nejaké bitcoiny?” nuž a senzácia je na svete. Hneď sa toho totiž chytil CEO burzy Binance Changpeng Zhao, ktorý reagoval: ,,Haha, šíri sa to. Kúpim Teslu ak začneš akceptovať kryptomeny”.

Elon Musk je s kryptomenami spájaný dlhodobo, dokonca niektorí ľudia veria, že je záhadným tvorcom Bitcoinu, ktorý je známy pod pseudonymom Satoshi Nakamoto. Musk však tieto fámy popiera a tvrdí, že vlastní len malé množstvo BTC, ktoré mu kedysi poslal jeho priateľ.

Veľký investičný fond investoval do burzy Binance

Singapurský investičný fond Vetex Ventures investoval do najväčšej kryptoburzy na svete Binance. Spoločnosť zaoberajúca sa rizikovými investíciami patriaca pod Tomasek Holdings to označuje za strategickú investíciu. S Binance bude spolupracovať na vytvorení novej krypto-fiat zmenárne v tomto ázijskom štáte. Viac sa o tejto novinke dočítate v tomto našom článku.

Bitcoin ETF, Fidelity či Bakkt. Čo prinesie bullrun?

Prípadné Schválenie Bitcoin ETF, vstup investičného giganta Fidelity do sveta kryptomien a vznik krypto-platformy Bakkt. To sú 3 veci, ktorým sú najčastejšie označované za možné spúšťače nového bullrunu na trhu s digitálnymi menami. Prvý „príspevok“ môže prísť zo strany Bakkt a to už v decembri. Viac o tejto téme píšeme v tomto našom článku.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.