Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Veľký investičný fond investoval do burzy Binance. Črtá sa fiat-crypto zmenáreň

Článok

Vertex Ventures & Bitcoin
Vertex Ventures & Bitcoin

Singapurský investičný fond Vertex Ventures investoval do najväčšej kryptoburzy na svete Binance.

Spoločnosť zaoberajúca sa rizikovými investíciami patriaca pod Tomasek Holdings to označuje za strategickú investíciu. Hlavným plánom je vytvorenie singapurskej pobočky burzy Binance, ktorá bude umožňovať fiat-crypto transakcie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Vertex Ventures pre Čínu a Vertex Ventures pre Juhovýchodnú Áziu a Indiu, sú dvoma pobočkami tohto fondu, ktoré spoločne investovali do novej zmenárne, aby priniesli na trh v Ázii novú transakčnú platformu pre kryptomeny. Celková suma, ktorá bola do Binance investovaná, žiaľ nie je známa.

Vo svojom vyhlásení Vertex Ventures opisuje generálneho riaditeľa burzy Binance Changpenga Zhaa (známy aj ako CZ) za jedného z najuznávanejších podnikateľov v oblasti blockchain technológie, ktorý so sebou prináša veľkú inšpiráciu pri budovaní a podpore blockchain ekosystému.

,,Tešíme sa na spoluprácu s Changpengom Zhaom a jeho tímom na vytváraní inovácie v tomto priestore a pri budovaní udržateľnej a kompatibilnej platformy v Signapure,” uviedol vedúci partner Vertex Ventures pre túto oblasť Chua Joo Hock. Pobočka Binance Singapore by mala byť spustená už v priebehu niekoľkých mesiacov.

Tip: Prečítajte si našu recenziu burzy Binance

Zdroj: coindesk

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.