Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (21.1.): Bitcoin potrebuje ETN, ďalší bullrun bude ešte väčší

Článok

Správy dňa Bitcoin
Správy dňa Bitcoin

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Pondelkové správy

Hacker zrejme ukradol citlivé dáta zákazníkov kryptobúrz

Portál CCN.com informuje, že na darknet markete s názvom “Dread” sa ponúkajú ukradnuté dáta užívateľov kryptobúrz Bittrex, Poloniex, Bitfinex a Binance. Ide o kľúčové údaje o zákazníkoch, ktoré tieto burzy získali na základe dodržovania nariadení týkajúcich sa KYC (poznaj svojho klienta). Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Nové detaily ohľadom BitTorrent aidropu

Torrentová spoločnosť BitTorrent, ktorú minulý rok kúpil kryptostartup Tron (TRX), spúšťa na blockchaine TRON vlastnú kryptomenu, o čom sme vás samozrejme už informovali. Teraz sú už známe aj podrobnosti týkajúce sa možnosti nadobudnúť nove tokeny BTT, ktoré sa budú dať použiť v rámci aplikácie BitTorrent. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Alstair Milne: Ďalší bullrun bude ešte väčší

Britský investor Alstair Milne sa domnieva, že najbližší bullrun kryptomien rozhodne o tom, ktoré blockchainy sa stanú definujúcimi pre tento priemysel. Taktiež si myslí, že akékoľvek nové cenové maximum bude väčšie, než to, ktoré dosiahol Bitcoin v roku 2017. ,,Pravdepodobnosť, že Bitcoin znova vyrovná svoje all-time-high a skončí len pri tom, sa zdá byť veľmi malá. Každá vlna adopcie je vyššia, než tá predchádzajúca,” myslí si.

Pokiaľ ide o príchod nového bullrunu, domnieva sa, že bude ešte chvíľu trvať, kým sa zmení sentiment na trhu. 30-50 miliónov ľudí, ktorí vlastnia kryptomieny, však podľa neho určite nie sú vrcholom tohto odvetvia. ,,Budúci býčí trh sa rozhodne, ktoré verejné blockchainy pretrvajú počas nasledujúcich 100 rokov. Verím, že Bitcoin je v súčasnosti jediná istá vec.” (cointelegraph)

Prezident CBOE tvrdí, že Bitcoin potrebuje ETN

Podľa Eda Tillyho, generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva chicagskej burzy CBOE, Bitcoin pre svoj ďalší rast potrebuje, aby boli schválené bitcoinove ETN (exchange trader products), medzi ktore sa radí aj Bitcoin ETF. Tie totiž motivujú vstúpiť do trhu veľkých investorov z Wall Street. Podľa Tillyho sú ETN v porovnaní s Bitcoin futures prístupnejšie pre priemerného investora. (cointelegraph)

Rýchle správy

BINANCE: Burza Binance uzavrela partnerstvo so spoločnosťou CertiK, ktorá by mala priviesť ďalší technologický pokrok týkajúci sa zabezpečenia účtov zákazníkov a ich procesu verifikácie.

TRUSTWALLET & DASH: Trust Wallet, ktorá patrí od 31.7. pod Binance, pridáva podporu pre kryptomenu DASH.

SAE & SAUDSKÁ ARÁBIA: Spojené arabské emiráty a Saudská Arábia sa dohodli na spolupráci, ktorá by mala časom viesť až k vytvoreniu spoločnej kryptomeny.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.