Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Detaily o BitTorrent airdrope: Za 1 TRX dostanete 0.11 BTT, odmenení budú aj dlhodobí hodleri Tron

Článok

Bittorent airdrop
Bittorent airdrop

Torrentová spoločnosť BitTorrent, ktorú minulý rok kúpil kryptostartup Tron (TRX), spúšťa na blockchaine TRON vlastnú kryptomenu BTT, o čom sme vás samozrejme už informovali. Teraz sú už známe aj podrobnosti týkajúce sa možnosti nadobudnúť nove tokeny BTT, ktoré sa budú dať použiť v rámci aplikácie BitTorrent.

Airdrop, zjednodušene povedané rozdávanie tokenov zadarmo, bude prebiehať vo viacerých fázach. Prvý sa udeje 11. februára 2019, pričom rozdaných bude celkovo 10 890 000 000 BTT, čo bude predstavovať 1.1% ich celkového množstva.

1 TRX = 0.11 BTT

Následne od 11. marca 2019 až do 11. februára 2025 budú v rámci airdropu rozdeľované hodlerom TRX ďalšie tokeny BTT (podrobnosti na konci článku).

Prvý Airdrop dostanú všetci držitelia kryptomeny TRX na oficiálnych peňaženkách TRON a tiež zákazníci búrz a zmenárni, ktoré budú tento airdrop podporovať.

Okrem toho budú odmenení aj dlhodobí hodleri TRONU, medzi ktorých nadácia BitTorrent rozdelí ďalších 99 990 000 000 BTT, čo bude predstavovať 10,1% celkového počtu BTT tokenov, ktoré sa dostanú do obehu.

Ak ste držiteľmi TRX, budete mať veľkú možnosť dostať sa k tokenom BTT, ktoré dostanete v pomere 1:1 (aktualizácia: hoci o pomere 1:1 informovali viaceré média, zdá sa, že tento pomer napokon bude 1 TRX = 0.11 BTT, pričom táto hodnota sa môže do airdropu ešte zmeniť. Viac podrobností nižšie). Pre airdrop neexistuje žiadne minimum, ktoré by ste mali mať na peňaženke.

Prečo nie 1:1, ako bolo pôvodne avizované?

Včera sme vás v tomto článku informovali, že pomer v airdrope bude 1TRX = 1BBT. Odvodili sme to na základe textu, ktorý bol publikovaný v článku na medium.com, ktorý 20. januára zverejnil BitTorrent. (link na článok). V článku bolo okrem iného uvedené: “If you are holding 1 TRX, you will be eligible to receive 1 BTT. All official wallets relaying on TRON’s network and carrying TRX will be eligible for BTT airdrops corresponding to the amount they are holding. No minimum of TRX is required to qualify for BTT airdrops,“

BitTorrent však túto informáciu pozmenil, túto pasáž vymazal a na konci článku informuje, že pomer airdropu bude napokon 1 TRX = 0.11 BTT.

Vďaka Google však môžete vidieť, že v histórii vyhľadávania je v rovnakom článku ešte viditeľný pôvodný text (viď obrázok):

Tronairdrop

O tom, ktoré burzy a zmenárne budú podporovať tento airdrop sa vás budeme snažiť informovať na našom webe v rámci nášho denného prehľadu správ (zapnite si notifikácie). Podporovať ho bude burza Binance, ktorá má k projektu TRON veľmi blízko. Za 1TRX, ktorý držíte na Binance, dostanete 0.11 BTT. Binance dokonca umožní nákup tokenov BTT pred samotným dátumom airdropu. Od 28. januára 2019 (+[3:00] PM UTC) si budete môcť na Binance kúpiť 1 BTT za cenu 0.00012 USD (v čase spustenia predaja).

Dôležité dátumy:

  1. január 2019 – na burze Binance môžete kúpiť 1 BTT za 0.00012 USD (v čase spustenia predaja)
  2. február – prvý airdrop – celkovo 10 890 000 00 BTT
  3. marec 2019 – 11. február 2020 – každý mesiac sa v rámci aidropu rozdá 990 000 000 BTT
  4. marec 2020 – 11. február 2021 – každý mesiac sa v rámci airdropu rozdá 1 072 500 000 BTT

+ nasledujúce roky sa bude obdobne zvyšovať počet rozdaných BTT až do obdobia 11. marec 2024 až 11.február 2025, kedy sa rozdá posledných 1 402 500 000 BTT.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.