Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Víkendové kryptonovinky (13.1.): Znížia nové altcoiny cenu Bitcoinu?

Článok

Správy dňa a Bitcoin
Správy dňa a Bitcoin

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Víkendové správy zo sveta kryptomien

Federálna banka St. Louis: Nové altcoiny budú znižovať cenu Bitcoinu

Vytváranie konkurenčných altcoinov bude podľa federálnej rezervnej banky v štáte St. Louis pravdepodobne viesť k znižovaniu cien všetkých kryptomien vrátane Bitcoinu. Správa uvádza dve perspektívy: Bitcoinove býčie presvedčenie, že obmedzená ponuka a zvyšovanie dopytu budú viesť k rastu cien BTC a medvedí názor skeptikov, ktorí naopak tvrdia, že cena Bitcoinu skončí na nule. ,,Myslíme si, že budúca cenová cesta bude pravdepodobne hraničená týmito dvomi extrémami,” uvádza sa v správe. (cointelegraph)

Bitcoinove veľryby sa prebúdzajú

Počet aktívnych bitcoinových peňaženiek spomedzi tých, ktore predtým dlhú dobu nevykazovali žiadnu aktivitu, zaznamenal výrazný nárast, čo by mohlo naznačovať skoré významné pohyby na trhu. Informoval o tom 11. januára portál Bloomberg. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Bývalý zamestnanec BitTorrent kritizuje Tron

Podľa Simona Morrisa, bývalého šéfa pre stratégie BitTorrentu, nebude TRON schopný spravovať objem transakcii potrebných na tokenizovanie BitTorrentu. Povedal to v rámci rozhovoru pre portál BreakerMag. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Bitcoin v online kasíne. Aké sú možnosti?

Bitcoin a ostatné kryptomeny môžete využiť aj pre platbu v online kasíne. V súvislosti s hazardnými hrami rozdeľujeme použitie Bitcoin na 2 rôzne prípady:

1) Možnosť BTC platby v online kasíne – prípad, kedy štandardné online kasínu rozšírilo platobné možnosti pre svojich hráčov o Bitcoin. Z licensovaných ČR kasín začali BTC akceptovať Tisport a Change Vegas.

2) 100% Bitcoin kasíno – nielen že už existujú, ale získavajú na stále väčšej popularite. V takom kasíne nezaplatíte inak než Bitcoinom a rovnakým spôsobom je vyplácaná aj výhra.

Rýchle správy

NEW YORK: New York City Develompent Corporation (EDC), nezisková organizácia, ktorej cieľom je podporiť hospodársky rast mesta New York, bude skúmať a testovať prínos blockchain technológie pre americkú metropolu.

ROBINHOOD: Americká spoločnosť Robinhood, ktorá umožňuje investovanie do ETF, akcii, opcii a kryptomien chce expandovať na trh vo Veľkej Británii.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.