Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (9.12.): Fork Ethereum, novinky na Abra, Gemini a Bitcoin Cash

Článok

Správy dňa - Abra, Ethereum
Správy dňa - Abra, Ethereum

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Nedeľňajšie správy zo sveta kryptomien

Abra podporuje nové kryptomeny

Aplikácia Abra – akýsi hybrid pre investorov do kryptomien, ktorý ponúka od októbra 2018 aj unikátnu možnosť investovania do tokenu BIT10, čo je vlastne index desiatich top kryptomien (dostupný len na Abra), pridal do svojej ponuky podporu pre obchodovanie s EOS a SiaCoin (SC). Abra taktiež oznámila, že obnovila podporu pre Bitcoin Cash (BCH). V ponuke tejto zaujímavej obchodnej platformy je tak aktuálne už 30 kryptomien vrátane tých najznámejších ako Bitcoin, Litecoin, XRP, Ethereum, Stellar Lumens, Cardano, Monero, Tron, Dash či NEO.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

O tom ako funguje Abra a či sa ju oplatí vyskúšať sa dozviete v tejto našej recenzii.

Šéf Binance verí v rýchle oživenie trhu

CEO burzy Binance Changpeng Zhao je presvedčený, že trh s kryptomenami sa zotaví rýchlejšie, než to trvalo Nasdaq po prasknutí veľkej internetovej bubliny dot-com. Uviedol to v rozhovore pre Forbes. Viac si prečítajte v tomto našom článku.

Rýchle správy

ETHEREUM: Vývojári kryptomeny Ethereum sa napokon zhodli na uskutočnení dlho očakávaného forku s názvom “Constantinopole”. Uskutoční sa na bloku 7 080 000. Predpokladá sa, že by sa mal konať 14. januára 2019 (na základe rýchlosti vyťaženia bloku).

GEMINI: Burza Gemini patriaca bratom Winklevossovcom, ktorí sa svojho času stali prvými kryptomiliardármi vďaka investícii do Bitcoinu, oznámila spustenie obchodovania s Bitcoin Cash (BCH). Zatiaľ pôjde o podporu reťazca Bitcoin ABC (BCH). Pokiaľ ide o Bitcoin SV (Satoshi Vision) Gemini bude skúmať situáciu a rozhodne sa pravdepodobne až neskôr.

ČILE: Čilský minister financií Felipe Larrain uviedol, že skupina štátnych inštitúcii urobila výrazný progres v príprave regulácii kryptomien. Poznamenal, že predpisy pre reguláciu kryptomien sú len jedným z aspektov širšieho projektu, ktorý sa bude týkať fintech spoločnosti.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.