Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Šéf Binance: Trh s kryptomenami sa zotaví rýchlejšie než Nasdaq

Článok

Changpeng Zhao
Changpeng Zhao

CEO burzy Binance Changpeng Zhao je presvedčený, že trh s kryptomenami sa zotaví rýchlejšie, než to trvalo Nasdaq po prasknutí veľkej internetovej bubliny dot-com. Uviedol to v rozhovore pre Forbes.


Sledujte nás na Facebooku

,,Kryptopriemysel určite prežije. Nikam neodchádza. Blockchain technológia zostane. Adopcia sa časom zvýši. Je to veľmi odlišné od Nasdaq. Nasdaq mal oveľa väčšie volume (objem obchodov). Jeho trh je oveľa väčší. Takže keď máte veľkú loď, ktorá sa potápa a chcete ju vrátiť späť, pohybuje sa pomalšie. Takže to trvá dlhšiu dobu,” vysvetlil a dodal: ,,Myslím si, že v priestore kryptomien to pôjde oveľa rýchlejšie. Som o tom presvedčený.”

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,V súčasnosti vnímam veľa pozitívnych vecí ohľadom kryptomien, ale cena padá. Takže mi to nedáva príliš zmysel. Lenže tiež viem, že cena sa vždy vráti k reálnej hodnote produktu. Teraz sa cena a hodnota rozchádzajú, čo je trochu divné. Ale som si veľmi istý tým, že skôr či neskôr sa k sebe priblížia,” skonštatoval.

Zakladateľ burzy Binance Changpeng Zhao na titulke Forbes

Zhao je veľký optimista

Changpeng Zhao je známy svojimi pozitívnymi predpoveďami pre budúcu hodnotu tohto trhu. Nič iné sa však od generálneho riaditeľa jednej z najväčších búrz s kryptomenami ani očakávať nedá. Tento rok viedol okrem iného aj zaujímavú diskusiu so zakladateľom Ethereum Vitalikom Buterinom, keď oponoval jeho názoru, že digitálne meny už nezažijú ďalšie 1000-násobné zhodnotenie.

,,Verím, že kryptomeny môžu rásť 1000-násobne a aj viac. Len dosiahnutie obchodu s americkým dolárom ich priblíži k 1000-násobku a trh s derivátmi je niekoľkokrát väčší,” skonštatoval v septembri.

TIP: Prečítajte si našu recenziu burzy Binance.

Zaujímavá budúcnosť Binance

Či už bude hodnota Bitcoinu v najbližšom období naďalej padať, alebo sa začne trh zotavovať z jedného z najväčších pádov vo svojej 10-ročnej histórii, celý projekt Binance čaká veľmi zaujímavé obdobie. Už budúci rok spustí vlastný Binance blockchain “Binance chain” a tiež decentralizovanú burzu Bianance DEX. Sú to veľmi sľubné základy pre kryptomenu Binacne Coin (BNB), ktorá tak získa ďalšie významne uplatnenie.

TIP: Ak chcete obchodovať na Binance, zaregistrujte sa cez tento link. Na burze môžete kúpiť aj kryptomenu Binance Coin (BNB). Ak preferujete obchodovanie u brokerov, Binacne Coin je dostupný na eToro.

Zdroj: dailyhodl

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.