Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (7.12.): Pierecova o rozhodnutí SEC, Lee radí držať sa silných kryptomien

Článok

Tom Lee - správy dňa
Tom Lee - správy dňa

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Piatkove správy zo sveta kryptomien

Kryptomeny ešte nenašli svoje dno, tvrdí Michael Bucella

V rozhovore pre CNBC v rámci relácie Fast Money vyhlásil Michael Bucella, partner v spoločnosti BlockTower Capital, že kryptomeny ešte nedosiahli svoje dno. Taktiež si však myslí, že ak by cena Bitcoinu klesla k úrovni niekde okolo 2000 dolárov, dlho by sa na nej neohriala. Domnieva sa, že obrat trendu je pravdepodobne už blízko. Zdôraznil tiež, že najúspešnejší investori sú tí, ktorí investujú dlhodobo. Bucella, ktorý bol bývalým riaditeľom pobočky Godlman Sachs v Kanade, je známy svojimi pro-krypto názormi. (cryptonewmedia)

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

SEC odložila rozhodnutie o Bitcoin ETF na február 2019

Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC) opätovne odložila rozhodnutie v súvislosti so schválením Bitcoin ETF v rámci spoločnej žiadosti investičnej spoločnosti VanEck, blockchain spoločnosti SolidX a chicagskej burzy CBOE. Viac sa o tom dozviete v tomto našom článku.

Pierecova reagovala na rozhodnutie SEC

V reakcii na odloženie schválenia či zamietnutia Bitcoin ETF americkou komisiou pre cenné papiere a burzu (SEC) naznačila členka tejto komisie Hester Peirceová, aby ľudia radšej neboli v tejto otázke príliš netrpezliví. ,,Bitcoin ETF môže byť schválený o 20 rokov, alebo ho možno schvália aj zajtra. SEC trvalo dlho, kým vôbec zriadil FinHub. Môže trvať aj dlhšie, kým bude schválený produkt obchodovaný na burze,” poznamenala.

Hether Peirceova je označovaná za “kryptomamu” pre jej pozitívny prístup k Bitcoinu a kryptomenám. Otvorene sa hlási k tomu, že nesúhlasí so súčasným postojom jej kolegov a priznáva, že chce, aby mali jej kolegovia z komisie viac otvorenej mysle, pokiaľ ide o prijatie kryptomien. Priznáva však, že to môže trvať ešte poriadne dlho. Podľa názoru Peircovej bude pre budúcnosť Bitcoinu dôležité, aby sa do kryptopriestoru dostali inštitúcie a tie následne so sebou privedú do trhu aj nových retailových investorov. (cointelegraph)

Žaloba v súvislosti s Bitcoin Cash!

Americká spoločnosť United American Corp (skratka UnitedCorp) podala žalobu na spoločnosti Bitmain, Bitcoin.com, Rogera Vera a burzu Kraken. Predmetom žaloby je tvrdenie, že tieto spoločnosti plánovali získať dominantnú kontrolu nad sieťou Bitcoin Cash (BCH). Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Lee naznačil, že dôverovať treba silným kryptomenám

Známy kryptoanalytik Tom Lee zo spoločnosti Fundstrat v reakcii na súčasný veľký prepad hodnoty Bitcoinu poznamenal v rámci konferencie BlockShow Asia 2018, že investori do digitálnych mien musia byť v súčasnom medveďom trhu veľmi trpezliví.

Priznal však, že niektoré kryptomeny sa môžu stať naozaj úplne bezcenné a naznačil, že ľudia by sa mali držať overených “značiek”. Spomenul osobitne Bitcoin, Ethereum a XRP, ktoré podľa neho naďalej zostávajú silné a môžu prežiť “skoré dni kryptomien”.  (dailyhodl)

Rýchle správy

USA: Kongresman Warren Davidson z Ohia navrhuje, aby sa kryptomeny stali novou triedou aktív a upozornilukj, že súčasná neistota okolo regulácie digitálnych mien môže spôsobiť odliv tohto druhu podnikania z USA.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.