Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (21.2.): Google symbolicky podporil Bitcoin, ktorý sa údajne stane rezervnou menou

Článok

Správy dňa - Google
Správy dňa - Google

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Štvrtkový prehľad zo sveta kryptomien

Vlajková loď Samsungu predstavená. Bude mať kryptopeňaženku?

Nová vlajková loď spoločnosti Samsung – smartphone Samsung Galaxy S10, bude obsahovať úložný priestor pre privátne kľúče. Uvedené to bolo v oficiálnej správe zverejnenej 20. februára v rámci predstavenia nových modelov Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy s10e. Viac sa dozviete v tomto článku.

Samsung Galaxy S10 predstavený: Bude mať naozaj kryptopeňaženku?

Zuckerberg naznačil potenciál blockchainu

Zakladateľ a šéf Facebooku Mark Zuckerberg v rámci rozhovoru s harvardským profesorom Jonathanom Zittrainom vyhlásil, že blockchain technológia dáva ľudom jeho generácie významnú necentralizovanú moc.  Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Šéf Facebooku Mark Zuckerberg naznačil potenciál blockchainu

Rýchle správy

GOOGLE & BITCOIN: Spoločnosť Google urobila ústretový krok voči Bitcoinu, keď jeho znak zaradila medzi populárne svetové meny v rámci i0S klávesnice. Bitcoin sa tak ocitol v exkluzívnej spoločnosti ďalších 8 popredných svetových mien.

BITCOIN: Zakladateľ spoločnosti Morgan Capital Maangement a známy kryptobýk Anthony Pompliano vyhlásil, že Bitcoin smeruje k tomu, aby sa stal celosvetovou rezervnou menou. Pri argumentácii poukázal napríklad na to, že Paraguaj a Argentína pomocou Bitcoinu realizovali medzinárodnú transakciu. ,,Bitcoin sa stáva rezervnou menou priamo pred našimi očami,“ uviedol.

HOKEJ & BLOCKCHAIN: Hokejový klub NHL Los Angeles Kings uzavrel spoluprácu so startupom Pro Exp Media, v rámci ktorého využíva blockchain na identifikáciu toho, či sú produkty označené logom LA Kings originálne.

BAHRAJN: Centrálna banka Bahrajnu spustila “regulačnú karanténu”, ktorá umožňuje spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú kryptomenami, ďalej vykonávať svoju podnikateľskú činnosť, kým vláda neschváli konkrétne regulácie tohto priemyslu. “Karanténa” respektíve skúšobné obdobie má platnosť 9 mesiacov.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.