Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (2.3.): Binance, Facebook, Monero či Putin

Článok

Facebook Správy dňa
Facebook Správy dňa

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Sobotňajší prehľad zo sveta kryptomien

Binance Research: JPM Coin vs. XRP?

Podľa analytikov Binance Research, teda najväčšej burzy s kryptomenami na svete, predstavuje JPM Coin v súčasnosti len minimálnu konkurenciu pre kryptomenu XRP od Ripple. Viac v tomto našom článku.

Binance Research: XRP sa zatiaľ nemusí báť konkurencie JPM Coin-u

Otestujte Binance DEX, môžete si privyrobiť

Burza Binance ponúka odmenu za testovanie jej novej decentralizovanej burzy BInance DEX. Oznámil to na Twitteri zakladateľ burzy Changpeng Zhao. Podrobnosti nájdete v tomto našom článku.

Otestujte Binance DEX a zahrajte si o 10 000 BNB

Kryptomena Facebooku už v lete?

Fanúšikov digitálnych mien ohromila správa New York Times, ktorý s odvolaním sa na svoje anonymné zdroje tvrdí, že najslávnejšia sociálna site vydá vlastný FB Coin už v prvej polovica tohto roka. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Facebook Coin už v prvej polovici 2019?

Rýchle správy

TURECKO: Až 18 percent Turkov vlastní kryptomeny. Aspoň s takým záverom prišiel prieskum vypracovaný  pre ING. Európsky priemer je pritom len 9 percent.

RUSKO: Vladimír Putin požaduje od ruskej vlády, aby do 1. Júla 2019 prijala regulácie v oblasti digitálnych mien. Mal by to byť zásadný krok, ktorý by mal posilniť schopnosť Ruska pokračovať v digitálnych inováciách. Medzitým silnejú špekulácie o tom, že Rusko plánuje vydanie vlastnej kryptomeny krytej rubľom a v Moskve by sa mohli uskutočniť voľby za pomoci blockchain technológie.

MONERO: Projekt Monero Rings sa prezentuje ako fork kryptomeny Monero, no ide o jasný scam (podvod), ktorému by ste sa mali zďaleka vyhnúť. Na získanie airdropu z tohto forku je totiž vyžadované prihlásenie do systému za použitia mnemonic frázy alebo privátneho kľúča, ktorý sa odošle na server spojený s Monero Rings.

THAJSKO: Thajská komisia pre cenné papiere a burzy zakázala používať kryptomeny Litecoin, Ethereum Classic a Bitcoin Cash pri počiatočných ponukách mincí (ICO) alebo v rámci trading párov ako podkladová kryptomena. Povolené sú len Bitcoin, Ethereum, Ripple a Stellar.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne