Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Šéf burzy Binance o roku 2018 a o plánoch do budúcnosti

Článok

Changpeng Zhao - Binance
Changpeng Zhao - Binance

CEO burzy Binance Changpeng Zhao v rozhovore pre Bloomberg označil rok 2018 za “korekčný rok” pre všetky kryptomeny a zároveň vyjadril optimizmus pre budúcnosť tohto odvetvia.


Sledujte nás na Facebooku

Zhao tak reagoval na nelichotivú bilanciu kryptomien v tomto roku. Väčšina z nich stratila vyše 90% svojej hodnoty oproti koncu prechádzajúceho roku 2017, ktorý bol v znamení nevídaného rastu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Sympatický štyridsiatnik, ktorý je generálnym riaditeľom a spoluzakladateľom kryptomenovej burzy s najvyšším denným objemom realizovaných transakcií (ktoré sú podľa najnovšieho prieskumu 100% čisté a nezmanipulované) poznamenal, že u kryptomien je ich cena zatiaľ veľmi silným faktorom pre špekulácie, no cely trh bude rásť najmä vďaka vývojárom, ktorí prinesú reálne využiteľné aplikácie vďaka tejto novej technológii.

Na otázku redakcie Bloomberg ako ovplyvnil plány burzy Binance súčasný bearmarket, odpovedal, že otvorili jednu fiat-krypto zmenáreň, ďalšie 2-3 prídu čoskoro a desať a viac v budúcom roku. ,,Žiadny z našich plánov sa nezmenil, stále sa snažíme ísť agresívne dopredu,” poznamenal.

TIP: Pozrite si naše hodnotenie búrz s kryptomenami

Pokiaľ ide o regulácie, Zhao si myslí, že okolo kryptomien je v mnohých krajinách stále veľmi veľa neistoty. Skonštatoval, že kryptomeny “potrebujú regulácie, ktoré pomôžu inovácii, a nie nariadenia, ktoré tomu budú brániť.” Zároveň dodáva, že sa o tento priemysel z dlhodobého hľadiska vôbec neobáva.

Binance má rozbehnutých viacero ďalších zaujímavých projektov. Už budúci rok by sme sa mali dočkať decentralizovanej burzy Binance Dex, na ktorej by mala zohrať dôležitú úlohu kryptomena Binance Coin (BNB). Binance taktiež pracuje na vlastnom blockchaine Binance Chain, do ktorého sú vkladané tiež veľké nádeje.

TIP: Prečítajte si našu recenziu burzy Binance

V rámci projektu Binance Charity podporuje maltskú mládež, predovšetkým choré a finančne znevýhodnené deti. Burza taktiež nedávno spustila v 15 jazykoch akadémiu Binance Academy, akúsi knižnicu s inštruktážnymi videami a článkami, ktorá má pomôcť ľudom lepšie pochopiť čo sú kryptomeny a blockchain.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.