Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (9.12.): Poznáme nové dno BTC? Voice, ETF & Ethereum

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Analytik, ktorý predpovedal pád Bitcoinu na $3000, je teraz optimista

25. novembra klesla cena bitcoinu na 6 500 dolárov. Odvtedy sa jeho hodnota stabilizovala nad úrovňou vyše 7 000 USD. Obchodníkov kryptomien teraz zaujíma najviac to, čí spomínaných 6 500 USD bude pre Bitcoin jeho „novým dnom”. Analytik, ktorý úspešne predpovedal, že Bitcoin klesne na 3000 USD a následne sa od tejto ceny odrazí, si myslí, že áno. Viac sa dozviete tu.

Analytik, ktorý predpovedal pád na $3000, si myslí, že Bitcoin je teraz blízko nového dna

Stúpli šance na schválenie pravého Bitcoin ETF?

Americkou komisiou pre cenné papiere a burzu (SEC) nebol doposiaľ schválený žiadny verejne obchodovaný bitcoinový fond známy pod pojmom “Bitcoin ETF“. Po novom je však nádej na jeho schválenie predsa len o čosi väčšia. Viac sa o tejto dôležitej téme dočítate tu.

Stúpli šance na schválenie pravého Bitcoin ETF?

Sociálna sieť Voice postavená na EOS oznámila dátum spustenia beta fázy

Sociálna sieť Voice postavená na blockchaine EOS, ktorej koncept bol predstavený v júni tohto roka, bude vo svojej beta fáze spustená na Deň sv. Valentína 14. februára 2020. Oznámila to spoločnosť Block.One stojaca za vývojom EOS. Záujem o testovanie platformy, ktorá by mohla podľa jej tvorcov v budúcnosti ohroziť aj Facebook, prejavili záujem tisícky ľudí. Block.one priznáva, že pri tvorbe projektu neobchádza ani regulačne úrady.  Voice by mala využívať tokenizované aktíva s cieľom riešiť problémy súčasných sociálnych sieti na čele so šírením dezinformácii, krádeži identít či zneužívania osobných údajov. (cointelegraph.com)

Úspešný hardork Ethereum Instanbul

Dlhodobo plánovaný hardfork kryptomeny Ethereum s označením Istanbul, ktorý bol ďalším zo série upgradeov siete pred prechodom na “Ethereum 2.0” a Proof-of-Stake konsenzus, prebehol bez komplikácii. Prispeli k tomu aj veľké kryptoburzy, ktoré oznámili podporu tejto dôležitej aktualizácie siete. Burza Binance tak urobila už 5. decembra. O deň na to rovnako konala aj americká pobočka Binance.US. Hardfork podporili aj burzy Coinbase, Poloniex a ďalšie.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.