Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Analytik, ktorý predpovedal pád na $3000, si myslí, že Bitcoin je teraz blízko nového dna

Článok

Bitcoin dno
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

25. novembra klesla cena bitcoinu na 6 500 dolárov. Odvtedy sa jeho hodnota stabilizovala nad úrovňou vyše 7 000 USD. Obchodníkov kryptomien teraz zaujíma najviac to, čí spomínaných 6 500 USD bude pre Bitcoin jeho „novým dnom”.

Jedným z rešpektovaných kryptomenových analytikov, ktorí verí, že cena 6 500 USD by mohla byť dnom pre súčasný cenový trend, je FlibFlib. Ide o tradera, ktorý v septembri 2018 označil cenu 3000 USD za predpokladané dno Bitcoinu, čo sa napokon ukázalo ako skvelá predikcia, keďže Bitcoin následne naozaj klesol k tejto úrovni a potom sa od nej odrazil.

Nie je to však len FlibFlib, kto si myslí, že Bitcoin by sa aktuálne mohol pohybovať okolo svojho nového cenového dna. Willy Woo, populárnych analytik z Adaptice Capital, skonštatoval: ,,Dynamika na bitcoinovom reťazci prechádza do býčieho teritória. Spodná časť (dno) je pravdepodobne nájdená, akýkoľvek pohyb nižšie bude v makro zobrazení len knotom,” uviedol.

Trader CL, ktorého taktiež citoval portál CryptoSlate, označil za Point of Control (POC) ceny Bitcoinu hodnotu 6300 dolárov. Ide o cenu, pri ktorej Bitcoin zaznamenal najväčšiu cenovú aktivitu.

Neexistuje žiadna záruka, že spomínaná cena 6 500 USD sa naozaj stane novým dnom bitcoinu, no podobný scenár, aký sledujeme dnes, bol badateľný na grafoch aj keď sa BTC v decembri 2018 nachádzal na cene okolo 3 100 USD, konštatuje portál CryptoSlate.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.