Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (19.4.): Rast Binance Coin, ďalší bullrun, Bakkt či Čína

Článok

Bitcoin, manipulácia
Bitcoin, manipulácia

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Dôvod rastu Binance Coin? Binance Chain je na svete

Burza Binance dosiahla veľkého míľniku – oficiálne spustila mainnet svojho blockchainu Binance Chain a očakáva sa, že 23. apríla naň premigruje svoj token Binance Coin (BNB). Podrobnostiam o celom procese a vplyve tejto novinky na cenu Binance Coin sme sa venovali v tomto našom článku.

Dôvod rastu Binance Coin (BNB)? Binance Chain je live!

Newsbtc: Bude nový bullrun ešte mohutnejší?

Jedna z najnavštevovanejších kryptostránok na svete, portál newsbtc.com zverejnil článok, v ktorom uvádza dôvody, prečo ďalší bullrun kryptomien bude ešte väčší, než tie predošlé. Tie najzaujímavejšie pasáže sme zhrnuli v tomto našom článku.

Názor NewsBTC: Prečo bude ďalší bullrun kryptomien ešte väčší?

Bakkt chce získať BitLicense, aby upokojil CFTC

Spoločnosť Bakkt, za ktorou stojí konglomerát Intecontinental Exchange (ICE), zvažuje, že podá v New Yorku žiadosť o získanie BitLicense. Chce týmto krokom upokojiť CFTC a získať licenciu na svoje Bitcoin Futures s reálnymi BTC. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Bakkt chce získať BitLicense, aby upokojil CFTC a získal povolenie

Čínsky juan sa stane kryptomenou, tvrdí Tapscott

Výkonný predseda výskumného ústavu Blockchain Research Institute Donald Tapscott vyhlásil, že čínska mena juan (poznáme aj ako renminbi resp. RMB) sa stane kryptomenou. Povedal to počas rozhovoru pre Bloomberg. Viac sa o tejto téme dočítate v tomto našom článku.

Čínsky juan sa stane kryptomenou, tvrdí Donald Tapscott

Kandidát na prezidenta USA volá po regulácii kryptomien

Andrew Yang, ktorý chce v roku 2020 kandidovať za demokratickú stranu na prezidenta Spojených štátov amerických, požaduje, aby sa presadili jednoznačné nariadenia týkajúce sa kryptomien. Viac o jeho plánoch a predstavách sme zhrnuli v tomto našom článku.

Kandidát na amerického prezidenta chce jasné regulácie kryptomien

Rýchle správy

USDT, TETHER & TRON: Spoločnosť Tether oficiálne začala s emitovaním svojho stablecoinu USDT na blockchaine Tron (TRX).

BITHUMB: Generálny riaditeľ singapurskej aliancie Blockchain Exchange Alliance (BXA) odhalil plány expandovať s juhokórejskou kryptoburzou Bithumb na americký a japonský trh.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne