Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (17.2.): Cenové predikcie, Bitcoin, Ethereum, IOHK a Andrew Young

Článok

Bitcoin bullrun
Bitcoin bullrun

Kryptomeny na čele s Bitcoinom od úvodu roka opäť rastú a nás zaujíma, čo nové sa udialo v tomto segmente za posledný deň. Prinášame vám tradičný súhrn dňa.

Používanie slova “Lambo” naznačuje, že sa môže blížiť fáza hystérie

Ak sa zaujímate o kryptomeny dlhšiu dobu, dozaista ste zaevidovali, že v spojitosti s ich pozitívnym cenovým vývojom sa častokrát spomína slovo “Lambo” alebo “Lamborghini”. Kúpiť si za investíciu do Bitcoinu novy taliansky superšport sa stalo akýmsi symbolom úspešného krypto-príbehu. Teraz to vyzerá tak, že používanie týchto slov by mohlo byť indikátorom blížiacej sa fázy nákupnej hystérie. Viac sa dozviete tu.  

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ethereum chce mať milión developerov. Povedie táto stratégia ku konečnému úspechu?

5. júna 2017, v čase pred najväčším kryptomenovým bullrunom doterajšej histórie, povedal profesor JP Vergene z Ivey Business School, že najlepším indikátorom budúceho úspechu kryptomien je počet vývojárov, ktorí na nej pracujú. Zdá sa, že touto myšlinekou sa inšpirovali u Ethereum. Joseph Lubin tvrdí, že chce, aby na ich ekosystéme fungovalo viac ako milión developerov. Podrobnosti sa dozviete tu.

Posledné predikcie pre Bitcoin: Od 20 tisíc do halvingu až po šialených $400 00

V priebehu posledných niekoľkých dní sa viacerí odborníci na kryptomeny predbiehali v tom, kto povie zaujímavejšiu cenovú predikciu Bitcoinu. Dnes si zhrnieme, ako to vidia Max Keiser, Mike Novogratz, Tone Vays a trader Filb Filb. Viac sa dočítate v tomto článku.

IOHK z Cardana venovalo peniaze na výskum blockchainu

Spoločnosť IOHK, ktorá je jednou z troch, ktoré stoja za vývojom kryptomeny Cardano, udelila dar vo výške 500 tisíc dolárov na rozvoj výskumného a vývojového laboratória technológie blockchian na University of Wyoming (UW). Profesor Mike Borowcyak uviedol, že dar bude použitý na podporu študentov fakúlt a absolventov vysokých škôl, ktorí pracujú na vývoji praktických aplikácii v blockchain pirestore. (cointelegraph.com)

Kryptomeny “prišli“ o svojho prezidentského kandidáta

Kandidát na prezidenta USA za demokratickú stranu Andrew Young oznámil, že ukončuje svoju kampaň. Young sa stal v kryptokomunite známy tým, že aktívne podporoval vývoj novej technológie a upozorňoval na jej plusy. Taktiež bol kritikom pomalého zavádzania vhodných regulácii a upozorňoval na do oči bijúcu nevedomosť amerických kongresmanov, pokiaľ ide o nové technológie. Young síce prerušil prezidentskú kampaň, no svoje návrhy chce uplatňovať aspoň na úrovni štátu new York, kde zvažuje kandidatúru na senátora. (cointelegraph.com)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.