Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (10.5.): Novogratz ohlasuje bullrun, Chervinsky naznačil bankrot Tetheru

Článok

Bitcoin bullrun
Bitcoin bullrun

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Bitfinex svojim klientom blokuje výbery

Vyšetrovanie spoločnosti Ifinex Inc. pod ktorú patrí burza Bitfinex a tiež spoločnosť Tether a jej stablecoin USDT, pokračuje a negativizmus v súvislosti s touto témou sa stupňuje. Mnohí zákazníci burzy Bitfinex majú údajne problém dostať sa k svojim peniazom, burza totiž nepodporuje ich výbery prostriedkov z platformy. Medzitým Bitfinex presunul zhruba 430 miliónov dolárov v kryptomenách Bitcoin a Ethereum zo svojich “cold wallets“, čo znamená, že má v pláne s nimi manipulovať. Cena Bitcoinu medzitým napriek negatívnym správam, ktorá sa netýkajú len Bitfinexu a Tetheru, ale aj hacku burzy Binance, ktorý bol šiesty najväčší v histórii, naďalej rastie. To je podľa mnohých odborníkov prinajmenšom podozrivé. (cryptoslate.com)

FB Coin vraj príde už v treťom kvartáli 2019

Anonymný zdroj prezradil redakcii Blombergu, že Facebook si najal niekoľkých zamestnacov PayPalu, aby mu pomohol so spustením kryptomeny Facebook Coin. Podrobnosti sme zhrnuli tu.

Facebook Coin vraj príde už v treťom kvartáli 2019. Pracujú na ňom aj ľudia z Paypal

Chervinsky naznačil bankrot Tetheru, Lubin je tiež pesimista

Zakladateľ technologickej blockchainovej spoločnosti ConsenSys Joseph Lubin je v prípade kauzy Bitfinex – Tether pesimista a naznačuje, že celá situácia nemusí dopadnúť vôbec dobre. Podobne to vidí aj právnik Jake Chervinsky. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Chervinsky naznačil bankrot Tetheru, Lubin je tiež pesimista

PayPal: Ešte je skoro, aby sme vstupovali do kryptomien

John Rainey, ktorý je hlavným finančným riaditeľom spoločnosti PayPal, má o trhu s kryptomenami stále pochybnosti. Uviedol to v rozhovore pre Yahoo Finance. Podrobnejšie sme sa tejto téme venovali tu.

Finančný riaditeľ PayPal: Ešte je skoro, aby sme vstupovali do kryptomien

Novogratz: BTC do 18 mesiacov prekoná $20 000

Generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital Michael Novogratz očakáva, že do 18 mesiacov sa Bitcoinu podarí prekonať jeho doterajšie maximum 20 tisíc dolárov. Viac o tejto téme sa dočítate v tomto našom článku.

Novogratz ohlasuje bullrun: Bitcoin do 18 mesiacov prekoná 20 000 dolárov

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.