Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Graycale po spustení reklamy na Bitcoin zažila najlepší týždeň v histórii

Článok

grayscale
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spoločnosť Grayscale Investments práve v týždni, kedy zahájila svoju masívnu mediálnu televíznu kampaň naprieč celými Spojenými štátmi s cieľom propagovať kryptomeny na cele s Bitcoinom, ohlásila, že má za sebou z pohľadu prílevu investícii najlepší týždeň v histórii.

Touto novinkou sa pochválil CEO spoločnosti Barry Silbert, ktorý uviedol, že Grayscale zaznamenala v priebehu posledných 7 dní investície do jej produktov v celkovej hodnote 217 miliónov dolárov.

VIDEO: Bitcoin zažije najväčšiu mediálnu kampaň v histórii. Spúšťa ju Grayscale

Najviac smerovalo do jej produktu Bitcoin Trust Fund s ohodnotením 167 932 466 amerických dolárov. Takúto sumu oznámila aj Americkej komisii pre cenné papiere a burzu (SEC), nakoľko produkty Grayscale sú skrz ňu regulované, čo púta záujem najmä inštitucionálnych investorov.

Cointelegraph doplnil, že Grayscale, ktorý v predchádzajúcich mesiacoch istý čas skupoval z trhu viac bitcoinov, než sa stíhalo v daný čas vyťažiť, má aktuálne pod kontrolou 409 131 BTC, ktoré prakticky sťahuje z obehu, pretože s nimi neoobchoduje a len ich drží pod svojou správou pre klientov.

VIDEO: Ako správne držať kryptomeny? Nepodceňujte bezpečnosť ich úschovy!

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne